Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип дизайну | CLASSICA |
| Розмір дверей | 860/960×2050 мм |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Сегмент | Comfort |
| Товщина полотна | 70 мм |
| Товщина коробу | 93 мм |
| Товщина накладок | 10 мм зовні та всередині |
| Замки | Верхній сувальдний AversR-35 та нижній циліндровий AversT52 |
| Серцевина | Avers, 5 ключів, без монтажного |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб не утеплено |
| Торець дверного полотна | Пофарбовано в колір коробу |
| Регулятор притвору | Двері укомплектовані регулятором притвору, який дозволяє регулювати щільність прилягання дверного полотна до коробу |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Ручка розеткою Avers 14093 або аналог |
| Колір | Колір на вибір |
| Поріг | Сталевий поріг |
| Кількість петель | 2 шт. |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Тип коробу | Гнутий двоступеневий профіль |
| Терморозрив | Ні |
| Ціновий сегмент | Стандарт |
| Теплоізоляція | Середня |
| Шумоізоляція | Середня, 42 дБ |
| Вага | 860 мм – 62 кг, 960 мм – 66 кг |
| Примітка | В зв’язку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |













Reviews
Відгуків ще немає.