Ремонт дерев'яних вікон і дверей

Для того щоб забезпечити тривалу експлуатацію конструкцій з дерева, потрібен регулярний ремонт, регулювання та обслуговування дерев'яних вікон і дверей. Дані вироби здатні забезпечити комфорт, створити затишну атмосферу і надати естетичний вигляд будь-якому приміщенню.
Вікон і дверей з дерева.
Безкоштовний
замір
Вікон і дверей з дерева.
Оперативна
доставка
Вікон і дверей з дерева.
Акуратний
монтаж
Вікон і дверей з дерева.
Гарантія
до 12 років

З огляду на більш високу вартість, ніж, наприклад, на вікна та двері з ПВХ або алюмінію, вироби з дерева зустрічаються на вулицях міст рідше. До причин низької популярності відноситься і дорогий ремонт дерев'яних дверей і вікон. Але якщо ви все ж вибрали для себе цей «благородний» варіант, слід подбати про своєчасність та якість поточного ремонту і профілактичних заходів, які допоможуть виробам довше залишатися красивими і зберігати функціональність.

Ідеальний зовнішній вигляд і повноцінне виконання функцій вікнами і дверима з дерева включає в себе такі складові:

 • нормальне відкривання і закривання, без скрипів, тертя і т.д .;
 • відмінна тепло- і шумоізоляція;
 • відсутність найменших запотівання.

Якщо хоча б один з цих пунктів не дотримується, бажано відразу ж звернутися за кваліфікованою допомогою майстрів, що мають в своєму арсеналі набори спеціальних інструментів, ущільнювачів, фурнітури і т.д.

Ремонт дерев'яних вікон

Ремонт дерев'яних вікон - це комплекс заходів, спрямованих на заміну вийшли з ладу деталей і повернення конструкції до можливості повноцінної експлуатації. Ремонт від кваліфікованих фахівців, до яких відносяться співробітники компанії «ОкноДом» в Одесі, передбачає:

 • усунення продування стулок;
 • некоректну роботу і затирання механізмів;
 • усунення ризику протягів, продувань, промерзань, запотівання і т.д .;
 • заміну вийшла з ладу фурнітури.

Все це допоможе забути про провисанні стулок, тугому і некомфортному відкриванні та закриванні, скрипі і скрегіт при роботі.

Крім того, наші бригади зможуть усунути наслідки неякісної установки іншими компаніями (в тому числі, проведуть демонтаж і повторну установку).

Ремонт дерев'яних дверей

Дерев'яні двері, ремонт яких вимагає високого професіоналізму і використання якісної фурнітури, є невибагливими в експлуатації. Незважаючи на це, клієнти часто звертаються в компанію «ОкноДом» з «запущеними» ситуаціями. Щоб уникнути подібних випадків (які, до того ж, «влітають у копієчку»), необхідно подбати про своєчасне поточному ремонті і дбайливому використанні.

Якщо проблема вже існує, залиште замовлення на нашому сайті або зателефонуйте менеджерам компанії «ОкноДом». Такий алгоритм дій - гарантія відновлення функціональності конструкції за доступною вартості.

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Удобное время

  Обслуговування, регулювання та профілактика

  Обслуговування і регулювання дерев'яних вікон і дверей включають в себе:

  • поточну заміну ущільнювачів;
  • регулювання відкидного положення стулки, що виключає скрип і скрегіт;
  • усунення дефектів лакофарбового покриття.

  Профілактика перерахованих дефектів полягає в дбайливому використанні конструкцій і регулярному виклик майстра для проведення діагностики їх стану.

  Ціни

  За умови своєчасного звернення до майстрів, обслуговування дерев'яних вікон і дверей не стане серйозною статтею витрат. Крім того, на вартість роботи впливають такі чинники:

  • обсяг робіт (ціна буде відрізнятися для власників приватних будинків, які налічують кілька віконних прорізів, і керуючих компаній великих торгових центрів, яким потрібно обслуговування десятків вікон і дверей);
  • якість фурнітури;
  • технічний стан конструкції.

  Якщо ви хочете замовити якісне і недороге обслуговування вікон і дверей, звертайтеся в «ОкноДом» - ми завжди на сторожі вашого комфорту!