БОКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

  • Можливість часткового відкриття
  • Висота проїзду зберігається
  • Розкішна фурнітура з алюмінію
  • Завжди точно за розміром

Бокові гаражні ворота є цікавою альтернативою класичним секційним або двостулковим. Бокові ворота також можна відкрити лише частково для комфортного проходу людей і тим самим заощадити значні енергетичні витрати. Крім того, встановлення бокових гаражних воріт не зменшить чисту висоту отвору.

Я ХОЧУ ЦІ ВОРОТА

ДИЗАЙН ВАГОНКА

Гаражні ворота в дизайні вагонка - являються представником класичного дизайну і традиційним типом воріт. Завдяки чітким лініям підходять для кожного типу будинку та кам'яної кладки. Ворота в дизайні вагонка постачаються в білому кольорі в текстурі дерева, stucco або гладкою поверхнею. За бажанням замовника можливе використання будь-якого кольору відповідно до зразка RAL або друку DURA PRINT (Цифрового друку). Використання вагонки з гладкою поверхнею дозволяє застосовувати технологію ламінування панелей, що значно розширює пропозицію імітацій деревини та кольорових відтінків.
Базові кольориПлівка ламінаціїDuraprint StandardDuraprint ExclusiveDuraprint IndividualDuraprint UnicoDuraprint Next GenDuraprint RusticalDuraprint VerticalDuraprint Metal

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

БОКОВІ ГАРАЖНІ ВОРОТА