Утеплення балкона

Балкон - це, дійсно, то місце, яке ви можете використовувати для самих різних цілей. Хтось зберігає там різні речі, хтось використовує для сушки одягу, а хтось робить його улюбленим місцем відпочинку або навіть маленькою кімнатою або офісом. У будь-якому випадку утеплення балкона дуже важливий момент, який заслуговує на увагу професіоналів.

Ми можемо запропонувати

Більш 3-х видів
утеплення

Вашій увазі представлені кращі варіанти утеплення балконів і лоджій. Точне дотримання термінів, високоякісні матеріали, прекрасний сервіс. Зверніться за безкоштовною консультацією і дізнайтеся більше!

наша
ціна

от
430

Можлива оплата в розстрочку
Приймаються картки

Термін
виконання робіт
нашими фахівцями

3-5
днів

 • Гарантія термінів за договором
 • Виїзд замірника безкоштовно

З компанією ОкноДом утеплення балконів і лоджій стає простіше і якісніше, ніж коли б то не було!

Балкони і лоджії є одними з елементів будівель і житлових будинків, які найбільш чутливі до питань зовнішньої теплоізоляції. Балкони і лоджії складаються з різних частин (підлоги, стіни, перила і огорожі і т.д.), які є елементами зі своїми власними властивостями. І кожен елемент вимагає відповідного утеплення, щоб правильно забезпечити функцію теплового бар'єру.

Переваги утеплення балкона або лоджії:

Скорочення витрат

повністю теплоізольований балкон не має теплових мостів, що знижує витрати на опалення. Балкон повинен пропонувати якомога більше місця і комфортно розширювати ваше власне житловий простір. Але з енергетичної точки зору він дійсно може бути слабким місцем будинку і може виступати в якості теплового моста і викликати додаткові витрати на опалення.

Покращена якість життя

мінімізована небезпека пошкодження від вологи і утворення цвілі в приміщенні.

Додатково простір

в теплому балконі можна організувати кімнату для відпочинку або затишне робоче місце, особливо це актуально, якщо житлоплоща невелика.

Это делает дом более комфортным.

Добре обладнаний балкон виглядає набагато краще, ніж холодна і пошарпана кімната, де місце тільки для зберігання та інвентарю. Теплий балкон дозволяє облаштувати окремий гостинний куточок, і ви навіть можете об'єднати його з кімнатою і обставити її в загальному інтер'єрі квартири.

Таким чином, класичні холодні лоджії = втрата енергії, холодні підлоги, цвіль і не ергономічне використання простору.

Які утеплювачі ми використовуємо?

При утепленні балконів ми використовуємо максимально ефективні і сучасні способи утеплення балконів, які забезпечують високу теплоізоляцію і не схильні до кліматичних змін. Найбільш оптимальними варіантами є два:

Мінвата.

Утеплення балкона

Матеріал має високі теплоізоляційні характеристиками, вона стійка до перепадів температури і деформацій. Особливо актуальна, якщо площа балкона немаленька, адже сама по собі мінеральна вата досить об'ємна.

Пінопласт.

Утеплення балкона

Дуже легкий і стійкий до вологи матеріал, який не піддається розкладанню. Особливо користується популярністю, якщо простір лоджії значно обмежена.

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Удобное время

  СКІЛЬКИ КОШТУЄ УТЕПЛИТИ БАЛКОН

  Окремим питанням є вартість утеплення балкона. Ціна на послугу багато в чому залежить від використовуваного матеріалу і способу його установки. Ціни також залежать від кількості вікон і розміру самого балкона. З шістьма вікнами і балконом довжиною шість метрів буде потрібно одна кількість матеріалів і часу. З меншою кількістю вікон і меншого розміру приміщенням ціни пропорційно нижче. Таким чином, ціни на утеплення лоджій розраховується за квадратний метр. Зверніть увагу, виїзд замірника - безкоштовно!

  Що входить в утеплення балкона?

  Утеплення балкона
  утеплення підлоги
  Утеплення балкона
  стін і парапетів
  Утеплення балкона
  стелі

  Рекомендація: немає необхідності утеплювати стіну, в якій знаходиться балконні двері - саме вона є основним постачальником тепла на лоджію;

  Етапи утеплення:

  • демонтаж (позбавляємося від старих дерев'яних або іншого матеріалу профілів; якщо вікна - дерев'яні, рекомендуємо замовити скління);
  • гідроізоляція (обробка гідрофобним складом);
  • установка теплоізоляційних матеріалів;
  • обробка.

  терміни

  Утеплення балкона - цілий комплекс заходів. І виконання цих заходів прямо залежить від квадратури приміщення і використовуваних матеріалів. Тому терміни розраховуються виключно індивідуально нашим заміряє безпосередньо після оцінки об'єкта.

  Чому ми?

  • наші фахівці - найдосвідченіші в місті з багаторічним стажем в сфері утеплення;
  • ми постійно прагнемо покращувати свою продукцію і обслуговування, відповідаючи очікуванням клієнтів;
  • індивідуальний підбір матеріалів, використання різних в залежності від особливостей об'єкта;
  • утеплюємо стіни, підлогу, стелю будь-якого балкона;
  • прозоре формування ціни;
  • точне дотримання термінів;
  • большой опыт успешных проектов.

  ГАРАНТІЯ 3 РОКИ НА УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНА СПЕЦІАЛІСТАМИ ОКНОДОМ!

  Тільки високоякісні сучасні матеріали, відповідальне ставлення до виконуваних робіт і професіоналізм наших фахівців дозволяють нам надавати довгострокову гарантію своїм клієнтам. Звертайтеся!

  Протягом багатьох років ОкноДом вирішує проблеми вогкості, холоду і вологи на балконах за допомогою високоякісного утеплення балконів і лоджій. Ці проблеми включають, серед іншого: витоку, відколювання плитки, корозійні крапельниці, корозію і т.д.

  Дозвольте професіоналам надати Вам комфортне, затишне і головне - тепле, додатковий простір в квартирі. Зателефонуйте нам вже зараз, і той, що заміряє безкоштовно виїде на об'єкт, зробить розрахунок і проконсультує!

  ТЕПЛА БАЛКОН - ЦЕ ПРОСТО!