Перила та огорожі зі скла

Перила та огородження з розжареного скла - це невагома на вигляд, але тим не менше надзвичайно міцна конструкція. Вона не перебирає на себе головний акцент в інтер'єрі або екстер'єрі, але при цьому здатна гармонійно підкреслити його достоїнства і зробити більш функціональним. Створення ефекту прозорості і візуальне збільшення простору - далеко не всі переваги скляних огорож. Зокрема, їх універсальність дозволяє застосовувати скляні огорожі для сходів і балконів в будівлях будь-якого типу, розміру та призначення.
Огорожі та перила з розжареного скла
Безкоштовний
замір
Огорожі та перила з розжареного скла
Оперативна
доставка
Огорожі та перила з розжареного скла
Акуратний
монтаж
Огорожі та перила з розжареного скла
Гарантія
до 12 років

Вони відмінно зарекомендували себе:

 • в житлових - приватних і багатоповерхових будинках;
 • бізнес-центрах;
 • торгово-розважальних комплексах;
 • навчальних та культурних закладах і т.д.

Скло є матеріалом, що дозволяє втілювати в життя сміливі дизайнерські ідеї, створювати яскраві акценти. Широке використання скла як матеріалу для огорож пояснюється ще і можливостями його обробки, нанесення малюнків, тонування і т.д.

Зовнішня крихкість скла в даному контексті є оманливою - матеріал, який використовується для огорож, міцний, не піддається впливу атмосферних явищ і зберігає бездоганний зовнішній вигляд навіть при тривалій експлуатації. Більш того, вдячні відгуки користувачів свідчать, що сходовий і балконні огородження зі скла навіть більш практичне і просте у догляді, ніж з металу.

Огорожі та перила з розжареного скла
Скляні огорожі на профілі
Огорожі та перила з розжареного скла
Скляні огорожі на стійках
Огорожі та перила з розжареного скла
Суцільноскляні огорожі на точкових кріпленнях

Перила з загартованого скла

Для виготовлення поручнів з розжареного скла фахівцям використовуються полотна матеріалу, товщина яких варіюється в діапазоні від 6 мм до 1,8 см. Завдяки цьому, виробники мають можливість запропонувати клієнтам великий асортимент виробів з розжареного скла, що відрізняються естетичним оформленням і ціною.

До того ж, використання скляних деталей є останнім писком моди, завдяки чому в каталогах виробників (це стосується і компанії «ОкноДом» представлений великий вибір простих в монтажі і зручних у використанні скляних перил).

Огородження з загартованого скла

Огородження зі скла мають багато переваг:

 • стильний, сучасний вигляд;
 • можливість візуальної «розвантаження» простору;
 • забезпечення вільного огляду;
 • високі показники надійності;
 • тривалість в збереженні первинних функціональних якостей;
 • можливість використання як в інтер'єрі, так і в екстер'єрі.
Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Удобное время

  Ціна

  Ціна на скляні огорожі не є низькою порівняно з іншими, більш простими в обробці матеріалами. Залежить вона від багатьох факторів:

  • товщина матеріалу;
  • розмір полотен;
  • тип і спосіб обробки скла;
  • необхідність доставки і установки на об'єкті.

  Незважаючи на досить високу цінову політику на огорожі з розжареного скла, вони є одним з найефектніших способів оформити сходи або балкон в офісі, торговому центрі або житловому будинку. Крім того, ціна пояснюється використанням виключно високоякісної сертифікованої сировини від відомих світових виробників.

  З огляду на перелічені фактори, ціна огорож зі скла є цілком обґрунтованою. Якщо вести мову про замовлення зазначених конструкцій в компанії «ОкноДом» в Одесі, його вартість буде максимально вигідною для клієнта, оскільки вона позбавлена різних посередницьких накруток.

  Сходові огорожі зі скла

  Сучасні дизайнерські рішення передбачають використання в інтер'єрі і екстер'єрі скляних огорож для сходів декількох видів. Залежить ця класифікація від конструктивних особливостей конкретної сходи, складності монтажу і т.д. Найбільш поширеними видами сходових огорожі зі скла є:

  • стійку (матеріал для стійок може бути найрізноманітнішим - метал, дерево та ін.);
  • з точковою фіксацією (скло кріпиться до торця сходи, що максимально економить простір приміщення і надає конструкції надійності і цілісності);
  • з прихованими кріпленнями (з естетичних міркувань кріпильні елементи декоруються).

  При склінні сходів не можна забувати і про перила. Вони, як відомо, надають йде по сходах людині більшої впевненості в пересуванні. Кожна з перерахованих конструкцій може мати поручень з різних матеріалів і різноманітних форм (коло, квадрат і т.д.). При бажанні, огорожа сходів зі скла можна прикрасити світлодіодним підсвічуванням, що виконує одночасно і практичну (освітлення в темний час доби), і естетичну функції.

  Скляні огорожі терас

  Тераса з огородженням з розжареного скла стане одним з найоригінальніших екстер'єрних особливостей будь-якої будівлі. Така конструкція дозволить зачаровано і розслаблено споглядати красу навколишнього світу, на мить забувати про негаразди. Це означає, що огорожі тераси має автоматично бути безпечним і не відволікати людину від прекрасного. Для того, щоб надати додаткової міцності конструкції, фахівці-монтажники використовують кілька видів фіксуючих елементів:

  • нижні профілі;
  • талрепи;
  • кріплення на торцях;
  • точкові кріплення.

  При бажанні, скло для заповнення можна зробити кольоровим, матовим, нанести на нього малюнки і т.д. Для зниження вітрових навантажень і зменшення протягів шви конструкції закладають силіконом.

  Значною перевагою конструкції є те, що вона розбірна - при необхідності її можна демонтувати і переустановити в іншому місці.

  Скляні огорожі для балконів

  У ситуації, коли не можна повноцінно склити і утеплити балкон, практичним і естетично привабливим рішенням стануть скляні огорожі на замовлення від компанії «ОкноДом». У нашому каталозі представлено кілька видів огорож, кожне з яких перетворить екстер'єр будівлі:

  • огорожі зі стійками, з заповненням з матового або прозорого скла;
  • конструкції з прихованими кріпленнями (скло фіксується до рейці або шині з металу і декорується накладними листом з нержавіючої сталі або інших матеріалів);
  • огорожі з точковим кріпленням (скло кріпиться до торця бетонного блоку, що спрощує процес мийки конструкції т економить життєвий простір).

  Яку б конструкцію з перерахованих не вибрав клієнт компанії «ОкноДом», кожна з них буде виглядати ефектно, бути надійною та безпечною.

  Купити скляне огородження або поруччя

  Замовити скляні огорожі сходів, терас, балконів, басейнів та інших об'єктів можна в кілька кліків на сайті виробника «ОкноДом». Маючи репутацію надійного партнера і пропонуючи конкурентні ціни, ми зуміли створити команду справжніх професіоналів, яким під силу виконати навіть найскладніший і масштабний проект.

  Придбати скляні огорожі для сходів в нашій компанії можна з доставкою по Одесі і регіону і установкою. У нас є все необхідне обладнання, яке робить процес монтажу конструкцій оперативним і простим.

  Зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті і переконайтеся, що ваші найсміливіші і неординарні ідеї втілити в життя так легко! Ми працюємо швидко і професійно, тому ремонт або будівництво не затягнеться з нашої вини!