Ремонт алюмінієвих вікон і дверей

Ремонт, регулювання та обслуговування алюмінієвих вікон і дверей є обов'язковими складовими тривалої та успішної експлуатації даних конструкцій з легкого, але в той же час міцного і простого у догляді матеріалу. Незважаючи на свою стійкість до перепадів температури, підвищеної стійкості до несприятливих атмосферних впливів, підвищеної зносостійкості, алюмінієві вікна та двері потребують постійного сервісі і, при необхідності, ремонті - усунення поломок і дефектів, поверненню їх в нормальний робочий стан.
Вікон і дверей з алюмінію
Безкоштовний
замір
Вікон і дверей з алюмінію
Оперативна
доставка
Вікон і дверей з алюмінію
Акуратний
монтаж
Вікон і дверей з алюмінію
Гарантія
до 12 років

При дотриманні рекомендацій фахівців конструкції з алюмінію зможуть прослужити власникові будівлі до 80 років! Але щоб наблизитися до цієї позначки, не можна нехтувати щорічними сервісними профілактичними роботами, які орієнтовані на:

 • усунення поддуваніе по периметру стулки вікна або дверей;
 • уникнути перекосів стулки і всієї системи в цілому;
 • «Профілактику» провисання і перекосу склопакета, що зумовлює появу труднощів при відкритті і закритті;
 • заміну деталей, що викликають порушення герметичності склопакета, тріщини, сосколи і т.д .;

Важливим елементом роботи з обслуговування вікон і дверей є також заміна фурнітури.

Послуги з ремонту вікон з алюмінієвого профілю
Регулювання фурнітури
Вікон і дверей з алюмінію
Заміна фурнітури
Вікон і дверей з алюмінію
Заміна ущільнювача
Вікон і дверей з алюмінію
Установка врізних замків
Вікон і дверей з алюмінію

Ремонт вікон з алюмінію

Перераховані дефекти, що вимагають ремонту і обслуговування алюмінієвих конструкцій, можуть бути викликані різними причинами. Одна з найпоширеніших - неакуратно експлуатація. Крім того, у багатьох випадках вони пояснюються неякісною збіркою і установкою.

Щоб мінімізувати ризики поломок, слід ще на етапі вибору постачальника алюмінієвих вікон і дверей вибрати надійну компанію, в штаті якої працюють висококваліфіковані майстри, які вміють вирішувати навіть найскладніші завдання.

В такому випадку поточний ремонт і обслуговування алюмінієвих вікон і дверей не стануть для власника приміщення «головним болем» і не перетворяться в серйозну статтю фінансових витрат.

Своєчасний ремонт вікон з алюмінію стане запорукою:

 • високого ступеня герметичності конструкції;
 • забезпечення повноцінної тепло- і звукоізоляції;
 • затишної атмосфери і доглянутого вигляду приміщення.
Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Удобное время

  Ремонт дверей з алюмінію

  Встановлюючи конструкції з алюмінію в будинку, офісі або торгово-розважальному центрі, слід пам'ятати, що незначні, на перший погляд, неполадки в майбутньому можуть перетворитися в серйозні поломки. Щоб уникнути їх, бажано домовитися з фірмою-підрядником, що поставляє і встановлює вікна, про планове обслуговування і поточного ремонту, ще на етапі покупки і монтажу вікон. Хочете назавжди забути про проблеми з обслуговуванням конструкцій з алюмінію? Розкажіть про це менеджерам компанії «ОкноДом», і ми зробимо все можливе, щоб забезпечити функціональність вироби на багато років.

  Якщо ж вам все-таки потрібен ремонт дверей з алюмінію, важливо виконати його вчасно, з використанням оригінальної фурнітури. Вирішити цю задачу самостійно буде складно: більш вигідно звернутися до фахівців, які мають в своєму розпорядженні професійні знання і необхідні інструменти.

  Обслуговування, регулювання та профілактика

  Регулювання алюмінієвих вікон і дверей передбачає наступні заходи:

  • настройка злагодженої роботи фурнітури;
  • мастило механізмів;
  • регулювання притисків.

  На відміну від ремонту, який часто вимагає заміну окремі елементів - штапика, фурнітури або склопакета - регулювання є менш трудомістким і витратним заходом. Але незважаючи на це, проводити її слід із залученням кваліфікованого майстра, що допоможе уникнути поломок, а значить, і серйозних фінансових витрат у майбутньому.

  Що стосується профілактичних заходів, то вони повинні полягати в дбайливому використанні конструкції, якісному догляді за нею і своєчасному усуненні дрібних дефектів, які ще не встигли перерости в більш масштабні.

  Ціни

  Ціни на обслуговування і ремонт віконних і дверних конструкцій з алюмінію залежать від декількох факторів:

  • необхідний обсяг роботи;
  • технічний стан вікна або дверей (дрібні дефекти усунути набагато дешевше, ніж великі поломки);
  • якість використовуваної фурнітури (деталі вітчизняного виробництва мають більш низьку вартість, ніж фурнітура від відомих світових брендів);
  • вибір фірми-підрядника (деякі монтажні та обслуговуючі бригади вимагають непомірно високу оплату за роботу).

  Слідкуйте за технічним станом вікон і дверей, своєчасно виявляйте поломки і співпрацюйте з надійними партнерами! Компанія «ОкноДом» завжди готова допомогти в створенні затишку у вашому будинку або офісі!