СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

  • Широкий асортимент кольорів без доплати та можливість використання технології DURA PRINT(Цифровий друк)
  • Різні типи підйому для різних обєктів
  • Завжди точно під розмір проєму
  • Відмінні теплоізоляційні властивості

У нашій пропозиції ви знайдете ворота виготовлені з сендвіч панелей та алюмінієві секційні ворота. Секційні ворота характеризуються відмінними теплоізоляційними властивостями. Ми пропонуємо цей тип воріт в декількох стандартних кольорах без додаткової плати. Алюмінієві повністю просклені секційні ворота в основному застосовуються в сучасних засклених будівлях, таких як автосалони. За бажанням ми можемо виготовити всі секційні промислові ворота в будь-якому кольорі відповідно до палітри RAL або з будь-яким друком за технологією DURA PRINT(Цифровий друк).

Я ХОЧУ ЦІ ВОРОТА

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА BASE+

Промислові ворота BASE+ призначені головним чином для промислових і складських приміщень. Ворота відрізняються відмінними теплоізоляційними властивостями. Їх конструкція ґрунтується на вимозі максимально можливої ​​міцності, довговічності, простоти та безпечного використання. Дизайн секцій є стандартним у популярному дизайні ламелей білого, сріблястого, сірого металевого, червоного, синього, зеленого, антрацитового або коричневого кольорів. За бажанням, звичайно, можливе виготовлення в будь-якому кольорі відповідно до широкої палітри RAL.
RAL9006
RAL9007
RAL5010
RAL 3000
RAL8014
RAL 6005
RAL7016

ПРИКЛАДИ ВИКОНАННЯ

Detail integrovaných vstupních dveří ve vratech BASE plusPrůmyslová vrata BASE+ s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata BASE+ s vedlejšími dveřmiPrůmyslová vrata BASE+ s vratovým těsněnímPrůmyslová vrata s 1 prosklenou sekcí a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata s 2 prosklenými sekcemi a integrovaným vstupemPrůmyslová vrata s 2 prosklenými sekcemiPrůmyslová vrata s obdélníkovými okénky
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ПРЯМОКУТНЕ
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ПРЯМОКУТНЕ
637x334 мм, чорна рамка
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ЗАОКРУГЛЕНЕ
ВІКНО ПРОМИСЛОВЕ ЗАОКРУГЛЕНЕ
665x345 мм, чорна рамка