Дзеркальні перегородки

Дзеркальні перегородки для зонування простору - це конструкції від фахівців компанії «ОкноДом», які вигідно збільшують простір житлового приміщення і поділяють його на кілька частин (найчастіше - на 2 або 3). Дані інтер'єрні елементи можуть бути виготовлені в будь-якому розмірі згідно з вимірами отвору, завдяки чому їх можуть замовити власники будь-яких за площею приміщень.

Перегородки з дзеркальним покриттям
Безкоштовний
замір
Перегородки з дзеркальним покриттям
Оперативна
доставка
Перегородки з дзеркальним покриттям
Акуратний
монтаж
Перегородки з дзеркальним покриттям
Гарантія
до 12 років

Особливо актуальними є дзеркальні перегородки в квартирі, площа якої не досягає 40-50 метрів. В такому випадку складно забезпечити особистий простір для кожного члена сім'ї, що тягне за собою дискомфорт у повсякденному житті, а значить, і нерозуміння один одного і побутові сварки. Щоб уникнути подібних проблем, варто придивитися до сучасних рішень для підвищення затишку в невеликих квартирах, серед яких і дзеркальні перегородки.

Значною перевагою даної конструкції є те, що вона не вимагає глобальної перепланування стін, а значить, і ходінь по різних державних інстанцій з метою отримання відповідних дозволів.

Дзеркальні перегородки в кімнатах мають безліч переваг, головними серед яких є функціональність і мобільність. Такі конструкції - легкознімні, не вимагають капітальних змін перепланування, дозволяють вдало обіграти і підкреслити достоїнства інтер'єру.

Таке рішення може стати ідеальним для будь-якого приміщення, яке не може похвалитися гарною освітленістю і наявністю природних джерел світла. Багато клієнтів компанії «ОкноДом» вибирають їх, наприклад, для поділу вбиральні і вітальні, що не тільки покращує функціональність квартири, але і візуально розширює її як мінімум в два рази.

Перегородка в класичному стилі
Перегородки з дзеркальним покриттям
Перегородка в сучасному стилі
Перегородки з дзеркальним покриттям
Перегородка дзеркальна (матова)
Перегородки з дзеркальним покриттям
Перегородка дзеркальна з ДСП
Перегородки з дзеркальним покриттям

Перегородки з дзеркальним покриттям від компанії «ОкноДом»

Замовити дзеркальні перегородки для зонування на сайті компанії «ОкноДом» в Одесі можна в будь-який зручний час, зв'язавшись з нашими менеджерами по телефону або через форму зворотного зв'язку.

При оформленні заявки з клієнтом узгоджуються всі нюанси майбутнього замовлення - терміни виконання, вартість, умови доставки і установки і т.д.

Слід зазначити, що стандартів в термінах виготовлення дзеркальних перегородок від нашої фірми не існує. Від моменту отримання контрольних замірів до моменту планованого монтажу може пройти кілька тижнів. Однак, в будь-якому випадку, наші фахівці працюють злагоджено і оперативно, що дозволяє уникнути затримок зі здачею замовлення.

Співпраця з компанією «ОкноДом» починається з моменту, коли клієнт зв'язався з нашим менеджером з метою уточнення вартості виготовлення і монтажу дзеркальних перегородок. Після узгодження вартості на об'єкт виїжджає фахівець, який пропонує можливі варіанти за забарвленням профілів і обговорює з клієнтом конструктив майбутнього виробу.

Далі слід виготовлення, доставка вироби на об'єкт і його установка безпосередньо в квартирі замовника. Зв'яжіться з нами і переконайтеся, що співпраця з компанією «ОкноДом» - це вигідно, комфортно і оперативно.

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Зручний час

  Дзеркальні перегородки в інтер'єрі

  З огляду на те, що дзеркальні поверхні здатні відображати всі, що знаходиться навпроти їх, буде непогано, якщо замовник попередньо приміряє, як дзеркальна двері міжкімнатні буде виглядати саме в його квартирі. Для цього можна поставити невелике дзеркало в місці майбутньої перегородки під кутом 90 градусів. Оцініть, що відбилося в ньому. Проаналізуйте, чи не доведеться додавати в інтер'єр будь-які елементи або, навпаки, прибирати зайве? Якщо «картинка» вам сподобалася - не зволікайте і швидше зв'яжіться з нашими менеджерами!

  Наважуючись на зміни в інтер'єрі, клієнту потрібно врахувати і те, що дзеркальна стіна виготовляється виключно з сирого скла, яке при механічних впливах може розбитися і створити травмоопасную ситуацію. Тому, якщо в будинку є маленькі діти або мешканці з інших причин не можуть гарантувати захист перегородки від ударів, від даного предмета інтер'єру краще відмовитися.

  Установка

  Купити дзеркальні перегородки в компанії «ОкноДом» в Одесі можна з можливістю доставки по місту, регіону та України в цілому. При необхідності ми проведемо всі необхідні монтажні роботи безпосередньо на об'єкті у замовника.

  Наші виробничі можливості дозволяють реалізовувати найскладніші проекти і виготовляти перегородки дзеркального скла, а також з:

  • алюмінієвого профілю (що є самим бюджетним варіантом);
  • шпонированного профілю;
  • фарбованого профілю МДФ (по палітрі РАЛ).

  У нашому каталозі представлені десятки варіантів виконання дзеркальних перегородок, які будуть гармонійно поєднуватися з будь-якими стилями інтер'єру.

  Виробничі можливості фірми «ОкноДом» практично не обмежують клієнта в питанні розмірів конструкції - ми можемо виготовити і встановити дзеркальні перегородки до 3,5 м по висоті і до 2 м по стулці по ширині.

  Встановлюючи дзеркальні перегородки в квартирі замовника, ми гарантуємо:

  • наявність всього необхідного обладнання для проведення подібних робіт;
  • високу кваліфікацію майстрів, що дозволяє реалізовувати складні та масштабні проекти;
  • відсутність затримок у виконанні поставлених завдань (виконання взятих зобов'язань в терміни, зазначені в договорі).

  Вартість монтажу розсувний перегородки з дзеркальної поверхні розраховується в індивідуальному порядку, з урахуванням її розмірів. Зателефонуйте нам і розкажіть про свої побажання і бачення майбутнього інтер'єру своєї квартири, а ми втілимо найсміливіші і оригінальні ідеї в реальність! Розсувна дзеркальна перегородка від «ОкноДом» гарантовано стане родзинкою вашого інтер'єру і подарує додатковий простір для комфорту і реалізації життєвих планів!