Розсувні вікна

Розсувні вікна, поставляються компанією "ОкноДом" - вікна, розроблені для простоти монтажу, максимальної енергоефективності та чистої естетики, які доступні в різних стилях, конфігураціях і розмірах. При цьому, вони пропонують просту естетику, яка ідеально підходить для різних стилів інтер'єру та екстер
Розсувні вікна
Безкоштовний
замір
Розсувні вікна
Оперативна
доставка
Розсувні вікна
Аккуратний
монтаж
Розсувні вікна
Гарантія
до 12 років
Двостулковий раздвижное окно
3 900 грн.
Размер 1400 х 1400 мм (0,72 м2)
 • WHS 60: 4 камеры, 60 мм
 • Склопакет: 24/32 мм, энергосберегаючий
Двостулковий раздвижное окно
4 190 грн.
Размер 1600 х 1400 мм (1,87 м2)
 • WHS 60: 4 камеры, 60 мм
 • Склопакет: 24/32 мм, энергосберегаючий
Тристулковий раздвижное окно
5 900 грн.
Размер 2100 х 1600 мм (2,50 м2)
 • WHS 60: 4 камеры, 60 мм
 • Склопакет: 24/32 мм, энергосберегаючий
Двостулковий раздвижное окно
6 480 грн.
Размер 2100 х 2100 мм (1,87 м2)
 • WHS 60: 4 камеры, 60 мм
 • Склопакет: 24/32 мм, энергосберегаючий

Високопродуктивні розсувні вікна з подвійним і потрійним склінням для максимальної ефективності і вашого комфорту.

Ми пропонуємо вам придбати вікна провідних світових виробників, щоб підкреслити архітектурні особливості вашого будинку або офісу

Переваги розсувних вікон

Розсувні вікна вже давно популярні в Одесі і у всій Україні через їх довговічності. Ось кілька причин, чому:

Довговічність

Розсувні вікна мають високий коефіцієнт міцності. Завдяки сертифікованим поверхневим покриттям вікна зберігають свої експлуатаційні якості і естетику протягом усього терміну служби. Незалежно від того, чи живете ви уздовж узбережжя в Одесі або в центрі міста. Розсувні вікна можуть прослужити і до 30 років, не втрачаючи свого естетично красивого зовнішнього вигляду.

Технічнє обслуговання

заощаджуйте час і гроші на обслуговуванні. Розсувні вікна не знебарвлюються. Тому їх обслуговування є швидким, простим і дешевим. І хороша новина полягає в тому, що вам можна чистити їх тільки два рази на рік. І для виконання цього завдання вам знадобиться всього лише мильна вода. Швидко очистіть поверхні, потім протріть м'якою тканиною, щоб зберегти їх в ідеальному стані. Зазвичай це все, що вам потрібно, щоб ваші вікна виглядали яскравими і виконували свої функції протягом дуже довгого часу.

Эстетика

різноманітні види форм, кольорів та оздоблення. Незалежно від форми і розмірів ваших віконних прорізів, розсувні віконні системи можуть бути адаптовані до найскладнішим специфікаціям. Якщо вас турбує «промисловий» зовнішній вигляд цього металу, ви можете легко замовити розсувні вікна потрібного вам кольору і обробки. Ви навіть можете використовувати один колір всередині, а інший - зовні рами - просто обговоріть ці особливості з нашими фахівцями!

Єнергоефективність

хороші теплові характеристики з правильними варіантами скла. Залежно від якості віконних систем, ваш рахунок за електрику може сильно коливатися. Наскрізні вікна або погано прилеглі двері можуть стати серйозною перешкодою для ефективного опалення приміщення. Дозволяючи тепла йти через тріщини і неефективну конструкцію, вони змушують вашу систему опалення безперервно працювати. Що стосується теплових характеристик, алюміній значно покращився за останні роки і має відмінну ізоляцією. У поєднанні з ізоляційним подвійним склінням обмежте втрати тепла і потрапляння холодних протягів в ваш будинок. Алюмінієві віконні рами в поєднанні з відповідними скляними опціями допоможуть вам заощадити значні кошти на рахунках за електроенергію.

Экологічність

метал не токсичний, залишає мінімальний екологічний слід. Алюміній, який на 100% придатний для повторного використання і може використовуватися повторно до нескінченності, набагато більш екологічний, ніж ПВХ. Крім того, якщо вам коли-небудь знадобиться замінити алюмінієві рами, старі можуть бути перероблені в інші нові віконні сістеми.ьние кошти на рахунках за електроенергію.

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Зручний час

  В стоимость услуги входит
  Розсувні вікна
  Безкоштовний
  замір
  Розсувні вікна
  Качествений
  монтаж
  Розсувні вікна
  Оздоблення
  укосів
  Розсувні вікна
  Уборка
  квартири
  Розсувні вікна
  Гарантія
  до 12 років

  Типи профілів:

  SWS металопластик

  - мають низьку вартість по сравнеію з іншими профілями!

  “Холодний” алюміній

  - мають низьку теплоізоляцію і не мають полімеру між профілями. (Застосування: балкони, веранди, в якості офісних перегородок). Щоб замовити, зв'яжіться з нами зручним способом!

  "Теплий" алюминій

  - забезпечують високу теплоізоляцію, максимально зберігають тепло в приміщенні. (Застосування: для житлових приміщень, в основному для опалювальних будинків і офісів, для котеджів, приватних будівель, комерційних і офісних видів нерухомості, громадських і адміністративних будівель, тобто там, де передбачається максимальне збереження тепла). Завдяки теплоізоляційним вставкам з поліаміду між частинами профілю такі алюмінієві вікна дозволяють виготовляти конструкції досить великих розмірів

  Асортимент алюмінієвих віконних конструкцій компанії "ОкноДом" передбачає можливість замовити алюмінієві вікна, як із серії холодних, так і з теплих. Крім того, у нас Ви можете придбати різні види конструкцій вікон. Просто зв'яжіться з нами для більш детальної консультації!

  Розсувні вікна

  Розсувні вікна
  Более 20 лет

  Занимаем ведущие позиции на рынке

  365 дней

  Непрерывного сервиса и заботы о клиентах

  более 10 000

  Клиентов ежегодно

  Свыше
  5,5 млн.грн

  Наши клиенты уже сэкономили на отоплении

  более
  120 000 окон

  Непрерывного сервиса и заботы о клиентах

  12 лет

  Гарантия

  Производители профилей:

  • LorenzoLine;
  • Alutech.