Безрамне скління

Компанія "ОкноДом" є лідером на ринку поставок безрамних вікон, а також проектування і монтажу безрамного скління як для житлових, так і для комерційних клієнтів.

Нашою головною мотивацією є надання першокласного сервісу всім нашим клієнтам в термін і в рамках бюджету з використанням наших чудових концепцій дизайну та інженерних рішень.

ОкноДом встановила і розробила широкий спектр проектів в Одесі із застосуванням інноваційної технології безрамного скління. Кожен з них унікальний і розроблений завдяки увазі до деталей і сучасному дизайну!

Безрамне скління Одеса

Там, де потрібна велика вікно, ми можемо спроектувати установку безрамного, або як його ще називають, безшовного скління для створення повністю безперешкодного виду з вашого вікна. Таке панорамне скління без швів і рам робить дизайн вікон мінімалістичним і максимально сучасним. Ця фінська технологія ідеально підходить для сучасних архітектурних рішень і забезпечує велику кількість природного світла.

Коли можливе застосування фінського безрамного скління?

Безкаркасне скління часто забезпечує економічно ефективне, сучасне рішення, проте воно обмежене щодо областей застосування. Ця система вимагає повної внутрішньої і зовнішньої обробки з силіконовим з'єднанням і часто - щодо важких скляних панелей або блоків. Адже безвідносно його застосування таке скло повинне бути досить міцним, щоб витримати його в якості стіни, двері чи вікна і бути захищеним від руйнування.

У яких же випадках можна і варто замовити безрамне скління?

Безрамне скління
балкона і лоджії
Безрамне скління
тераси, ганку
Безрамне скління
внутрішні перегородки;
Безрамне скління
розсувне скління веранди
Безрамне скління
скління торгових центрів;
Безрамне скління
безрамне скління веранди.

утворюється шляхом створення поглиблених секцій (або з каналами, або з кутовими вузлами) на протилежних кінцях скла (як правило, навколо деталей головки і прорізи). Базова виїмка має тенденцію бути відносно невеликий і повинна забезпечувати тільки мінімальне зачеплення скла. Однак протилежне поглиблення повинно бути досить глибоким, щоб забезпечити можливість маневрування скла (зазвичай в 2 рази більше зачеплення плюс зазор).

Через обмеження такої системи, установка стекол без рам зазвичай використовується в перегородках і в одноповерхових зовнішніх стінах. Іноді подібна технологія може використовуватися в установках на даху або навісі, на балконах і лоджіях. Всередині будинку такий вид облаштування простору також широко застосовується, наприклад, для створення перегородок зі скла для сходів, балюстрад, душових кабін, дверей.

Безрамне засклення балконів і лоджій

Фінське скління балкона стає все більш популярним рік за роком, особливо в Одесі. Суцільне скління фасадів і балкона зокрема захищає від несприятливих погодних умов, а також від очей сусідів. Крім того, система відмінно справляється із запобіганням втрати тепла.

Бескаркасное остекление в качестве внутренних перегородок

часто використовується в елітних житлових проектах. В цьому випадку скло має одинарне скління. І для таких безкаркасних скляних орних або розсувних дверей і пов'язаного з ними обладнання є велика різноманітність варіантів.

Розсувні безрамні системи

Якщо вам потрібна система відкриваються скляних дверей з мінімальним обрамленням, то система розсувних дверей або вікон - найкраще рішення. Такі скляні двері підтримуються безперервно вздовж підстави, щоб ковзати повз один одного, а не складатися в концертини.

ОкноДом пропонує широкий вибір систем з тонким каркасом і декількома конфігураціями відкривання. З нашою системою подвійного скла ви можете отримати тонкий вертикальний профіль між рамами.

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Удобное время

  Особливості

  • Може бути встановлено відповідно до ваших потреб: суцільні скляні секції по всій висоті балкона (до 3,4 м), аж до перил балкона або будь-якого іншого розміру.
  • Використовується загартоване скло товщиною 6-8 мм (при цьому ми також можемо запропонувати вибрати скло товщиною від 10 до 12 мм).
  • Система є найбільш проникним для сонячного світла.
  • Можна використовувати тоноване, матове або візерунчасте скло.
  • Використовуючи такий вид скління, створюється виняткова архітектура будівлі, яка додасть сучасності вашому житлу.
  • Вартість безрамного скління розраховується в результаті оцінки нашими фахівцями об'єкта роботи.
  • Вигнуті безрамні вікна також можливі при використанні блоків з загартованого вигнутого скла в склопакеті з подвійним або потрійним шаром.

  З компанією ОкноДом кордону розмиваються, а природна краса і освітлення допускаються в кімнату без перешкод!

  Щоб замовити безрамне скління в Одесі, телефонуйте або залишайте заявку на сайті!

  Є питання? Зв'яжіться з нашими фахівцями і вони дадуть відповідь на всі ці запитання. Більш того, вони запропонують вам кращі рішення відповідно до ваших потреб.

  Запрошуємо також до співпраці комерційні проекти! Використовуйте безрамні вікна для створення вражаючих великих вікон для комерційного дизайн-проекту.

  Коли ви хочете створити великі вражаючі віконні прорізи в будь-якому типі будівлі, ця технологія є ідеальним варіантом.

  Доступні абсолютно різні розміри. Ви можете інтегрувати подвійні по висоті безшовні вікна у зовнішню оболонку будівлі, завдяки чому достаток природного світла проникає у внутрішній простір і дозволяє створювати вражаючі види без перешкод. А наші фахівці допоможуть вам спроектувати і створити чудове простір, де стираються межі!