Тонування вікон

Тонування скла - це універсальне рішення. За допомогою спеціальних плівок можна добитися потрібного декоративного або утилітарного ефекту. При цьому правильний вибір плівки і якісна її поклейка впливають на функції скла, а тому варто довірити цю роботу професіоналам - компанії "Oknodom".
Захист від ультрафіолету і усунення відблисків
Захист від сторонніх поглядів
Захищає поверхню скла від подряпин і сколов
Захищає влітку від пекучого сонця

Ми займаємося поклейкою тонировочной плівки різних видів :

 • Антивідблиски і сонцезахисні - захист від ультрафіолетового випромінювання одна з самих затребуваних послуг, адже від неї залежить безпека і комфорт знаходження у будівлі.
 • Енергозбережні покриття - це ще одно рішення, яке набирає популярність. Плівки з енергозбережним ефектом дозволяють зберігати тепло усередині будівлі і економити на вартості опалювання.
 • Декоративні плівки покликані прикрашати скло - тонувати його в потрібний відтінок або наносити візерунок на скляну поверхню.
 • Бронюючі плівки - ефективне рішення для скляних конструкцій, що вимагають особливої стійкості і міцності, наприклад, при устаткуванні банківських кас або магазинних вітрин.
тонировка окон


За допомогою наших плівок і майстрів, що здійснюють їх поклейку, ви можете отримати потрібний результат найбільш економним способом. Вам не доведеться витрачати гроші на дорогі види броньованого або візерунчастого скла, енергозбережні стекла або дзеркала. Замість цього ви швидко отримуєте необхідний результат за доступною ціною

Ми використовуємо високоякісні архітектурні, автомобільні і декоративні плівки від відомих виробників. Наші фахівці мають великий досвід в поклейке плівок як на стандартні конструкції, так і на криволінійні скляні вироби.

Наші послуги дозволять вам:

 • Зробити скляні конструкції енергоефективними і понизити витрати на опалювання і кондиціонування повітря;
 • Зміцнити скло і захистити його від ушкоджень і сколов;
 • Прикрасити скляні конструкції і нанести на них потрібний візерунок, логотип або текст;
 • Захистити простір від небажаних очей або ультрафіолетового випромінювання;

Наша компанія робить послуги тонування скла недорого, при цьому гарантує якісний результат, який прослужить вам тривалий час і виглядатиме естетично. Дізнатися яка ціна на тонування вікон офісів, будинків, фасадів будівель і замовити тонування вікон, дверей, перегородок в Одесі і Одеській області сонцезахисними, дзеркальними, матовими, архітектурними, броньованими плівками Ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами.

Безкоштовний прорахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний прорахунок по телефону.

  Удобное время

  Ціни на тонування вікон

  Вартість робіт залежить від вибраних вами виду плівки і конструкції склопакета.

  Тонування вікон
  ТОНУВАННЯ ШИБОК ЗАХИСТНОЮ ПЛІВКОЮ РОЗРАХОВУЕТЬСЯ ЗА МЕТР КВАДРАТНИЙ І СКЛАДАЄ Вартість: від 324гр.
  Тонування вікон
  ТОНУВАННЯ ШИБОК ЄНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕЙ ПЛІВКОЮ РОЗРАХОВУЕТЬСЯ ЗА МЕТР КВАДРАТНИЙ І СКЛАДАЄ Вартість: від 504гр.