Перегородки в Одесі

Дослідження сучасних психологів показують, що одним з ключів до управлінського успіху є відкритість, «прозорість» простору, в якому працює персонал компанії. Саме тому офісні перегородки з оригінальним дизайном, виготовлені із сучасних, довговічних і простих в догляді матеріалів, стануть запорукою раціонального використання кожного сантиметра робочої площі.
Перегородки
Безкоштовний
замір
Перегородки
Оперативна
доставка
Перегородки
Акуратний
монтаж
Перегородки
Гарантія
до 12 років

Перегородки в Одесі, як і в інших містах України, вже встигли завоювати заслужену популярність. Замовити дані конструкції за оптимальними цінами можна в компанії «ОкноДом». Тут кожного клієнта будуть підібрані найбільш комфортні рішення і для офісних співробітників, і для керівництва фірми.

Перегородки від виробника «ОкноДом» - це відмінна можливість створити приємний робочий настрій, при цьому зберігши якусь приватність кожного співробітника або структурного підрозділу компанії. Якщо ви хочете зробити приміщення затишним і комфортним для всіх, хто в ньому знаходиться, обов'язково ознайомтеся з перевагами офісних перегородок і замовте їх у нас!

Недоліки об'єднаних офісів і можливості по їх усуненню

Вважається, що об'єднані офісні приміщення (які, власне, і вважаються одним з головних приміщень для установки перегородок зі скла) мають безліч недоліків. Психологи і персонал компаній відзначають, що подібна організація простору нераціональна з кількох причин:

 • співробітники часто відчувають психологічний дискомфорт від постійного перебування на очах у колег;
 • об'єднані офіси позбавляють людей можливості вирішити особисті питання;
 • open spase здешевлює цінність комунікації (іншими словами - креативні ідеї можуть бути використані тими людьми, які їх «вкрали», а зовсім не придумали);
 • об'єднані офіси є справжньою мукою для інтровертів (які часто виступають в якості рушійної сили компанії);
 • подібний простір позбавляє багатьох співробітників доступу до денного світла.

Виходячи з цього, і було запропоновано сучасне, стильне і комфортне рішення - офісні перегородки зі скла, яке попередньо пройшло процес гарту. Такий спосіб розв'язки «клубка протиріч» між співробітниками і керівництвом оптимізує робочі процеси, зробить спільне перебування великої кількості людей в одному приміщенні «ненадоїдливий». Як показує практика, до кінця робочого дня люди, які працюють в приміщеннях зі скляними стінами, відчувають набагато меншу втому, ніж ті, хто змушений працювати «пліч-о-пліч» з колегою.

Більш того, на цьому переваги і сфера використання перегородок від бренду «ОкноДом» далеко не вичерпується!

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

  Зручний час

  Переваги перегородок

  Серед очевидних переваг перегородок потрібно назвати:

  • можливість розумно розділити простір;
  • естетичність;
  • сучасність;
  • візуальне розширення інтер'єру;
  • зменшення рівня шуму (звукоізоляція подібних «стін» становить до 30 Дб).

  Перераховані фактори - запорука підвищення ефективності робочих процесів на фірмі, а значить - стабільного розвитку бізнесу і його процвітання.

  До переваг конструкцій, виготовлених з розжареного скла з дзеркальним покриттям, потрібно віднести і те, що сфера їх застосування зовсім не обмежується офісними приміщеннями. Зокрема, можна купити перегородки для:

  • магазинів;
  • барів;
  • кафе;
  • ресторанів.

  Іншими словами, їх можна використовувати на будь-яких площах, які потребують поділу на функціональні зони.

  Гармонійно виглядатимуть перегородки і в інтер'єрі житлових приміщень. Вони дозволяють створити окремі зони без «перевантаження» приміщення монолітними стінами. Популярним варіантом вважається відділення кухні від їдальні. Ще один цікавий спосіб вдосконалити дизайн квартири - замовити перегородку для утепленій лоджії.

  При перерахуванні переваг потрібно також згадати про екологічність скла як матеріалу для виробництва перегородок і його інертності по відношенню до хімічних речовин. Воно не виділяє токсичних випарів при взаємодії з побутовими хімічними засобами, відмінно протистоїть подряпин, забруднень і інших зовнішніх факторів.

  На що звертати увагу при проектуванні перегородки для офісу або будинку?

  Дизайн інтер'єру - це справа смаку, тому кожен клієнт компанії «ОкноДом» може вибрати той варіант виконання скляної перегородки, що доведеться йому до душі. Проте, потрібно перерахувати кілька факторів, які відіграють вирішальну роль при проектуванні таких виробів. Серед них:

  • розміри квартири або офісного приміщення;
  • умови використання простору в приміщенні;
  • типи і види перегородок (цільні, розсувні, глухі і т.д.);
  • особливості несучих стін будівлі;
  • вимоги до шумоізоляції і прохідності в приміщенні;
  • ступінь безпеки та ін.

  Щоб забезпечити очікуваний результат і не зіткнутися з неприємними сюрпризами, рекомендуємо довірити проведення замірів тільки досвідченим фахівцям. Співробітники фірми «ОкноДом» із задоволенням допоможуть спроектувати перегородки, які ідеально «впишеться» в простір вашого приміщення.

  Особливості конструкції і установки

  Перегородка з загартованого скла - це конструкція, виготовлена з матеріалу товщиною від 0,8 до 1,2 см. Процес монтажу передбачає інсталювання скла в систему алюмінієвих профілів. Останні, в свою чергу, фіксуються на стелі, підлозі та стінах. Із застосуванням міцних фітингів до конструкції можливо прикріпити підвісні елементи (в першу чергу - двері).

  Відзначимо, що міцність розжареного скла в 5-6 разів перевищує показники звичайного - сирого - скла. Завдяки такій характеристиці, розбити гартоване скло практично неможливо. Якщо все ж неприємність сталася, конструкція розпадається на дрібні закруглені частинки, що виключають отримання травм людьми, що знаходяться поблизу.

  Ще одним видом безпечного скла є триплекс. Ця конструкція, «склеєна» з декількох шарів, має високу міцність і відмінні характеристики тепло- і звукоізоляції.

  Ведучи мову про особливості монтажу скляних перегородок, потрібно відзначити швидкість даного процесу і відсутність необхідності в «мокрих» роботах. Крім того, що установка робиться чисто і акуратно, вона економить бюджет замовника. До того ж, конструкції легко піддаються переплануванню, що дозволить без праці трансформувати простір офісу необмежену кількість разів.

  При монтажі перегородок можна забезпечити додатковий захист від проникнення шуму - для цього застосовують спеціальну фурнітуру та ущільнювачі.

  Етапи монтажу

  Монтаж різних видів перегородок має специфічні особливості, про які відомо лише професіоналам з багаторічним досвідом роботи. Але якщо уявити приблизну схему установки перегородки будь-якого типу, вона буде виглядати наступним чином:

  • створення розмітки на стелі, підлозі та стінах (щоб нижня і верхня лінії збіглися в площині, їх слід перевірити схилом);
  • прикручування профілю по розмічених лініях (для цього використовують дюбелі-цвяхи і гумові підкладки, що вважаються відмінним звукоизолятором);
  • прикручування до шин одного боку коннектора - кутників;
  • далі - монтаж другої частини коннектора - притиску;
  • кріплення безпосередньо перегородок (їх встановлюють в коннектори - спочатку в нижні, потім в верхні і бічні, після чого затискають гвинтом до упору);
  • при використанні декількох скляних полотен - герметизація стиків;
  • установка декоративних накладок.

  В принципі, впоратися з установкою перегородок може і непрофесіонал. Однак для цього потрібно вивчити чимало відеоінструкцій і придбати інструменти, які згодом не будуть використовуватися для інших цілей. Тому більш розумно замовити послуги фахівців, що мають величезний багаж знань, досвід роботи та всі необхідні інструменти.

  Перегородки як можливість створити «родзинку» в інтер'єрі

  Світлопрозорі офісні конструкції і перегородки для магазинів можна перетворити в гідне прикраса інтер'єру. Можливість придбати перегородки на замовлення дозволяють відобразити напрямок діяльності компанії, продемонструвати її корпоративний стиль.

  З метою розширення можливостей перегородок з декорування, виробники пропонують такі рішення як:

  • матування скла;
  • його тонування;
  • фотодрук;
  • нанесення брендового символіки;
  • установка підсвічування;
  • фьюзинг (виготовлення вітражів за спеціальною технологією);
  • креш-ефект.

  Ще одна важлива характеристика перегородок - можливість декорування за допомогою жалюзі. При необхідності вони допоможуть приховати від сторонніх очей все, що відбувається всередині приміщення.

  Переваги замовлення перегородок в компанії «ОкноДом» в Одесі

  У нашій компанії, яка успішно працює в Одесі і регіоні, можна замовити перегородку будь-якого виду - каркасну, бескаркасную або комбіновану.

  Ми віддаємо собі звіт, що виготовлення даних конструкцій - це відповідальна робота, до якої повинні допускатися тільки професіонали. Саме тому в нашій команді працюють висококваліфіковані професіонали, які з кожним днем відточують свої вміння і постійно стежать за новинками ринку.

  Крім того, співпраця з нами принесе чимало переваг. Серед них:

  • стильний зовнішній вигляд виробів (конструкції, виготовлені на замовлення в «ОкноДом», вважаються не тільки якісними і функціональними, але ще і дуже красивими);
  • узгодження всіх деталей проекту з замовником (ми не переходимо до наступного етапу виконання замовлення, поки клієнт не схвалив попередній);
  • демократичні ціни (ми не запитуємо захмарні ціни за свій товар і його монтаж, оскільки вважаємо, що він повинен залишатися доступним для широкої аудиторії споживачів);
  • довговічність конструкцій (в роботі майстрами використовуються сучасні технології та стандарти, тому перегородки з розжареного скла з дзеркальним покриттям збережуть первинний стан на протязі багатьох років).

  Якщо ви вже визначилися з місцем, де будуть встановлені скляні конструкції і вас влаштовує цінова політика «ОкноДом», ви можете зв'язатися з менеджерами компанії і викликати замірника.

  Ціни

  При розрахунку вартості перегородок із загартованого скла, багато виробників / продавці, користуючись необізнаністю клієнтів в питанні ціноутворення, вводять їх в оману (попросту - обманюють). При зверненні в компанію «ОкноДом» ви гарантовано уникнете подібної неприємності. Ми регулярно проводимо моніторинг цін в сфері виготовлення та продажу конструкцій зі скла і проводимо тільки чесну і справедливу цінову політику.

  Зокрема, при розрахунку вартості замовлення будуть враховані наступні параметри:

  • метраж замовлення;
  • якість скла, яке вибрав з каталогу замовник (цілком логічно, що полотно завтовшки 8 мм обійдеться дешевше, ніж аналогічне за розмірами, але завтовшки 12 мм);
  • кількість і якість фурнітури, необхідної для установки і експлуатації перегородки;
  • сервісні опції (ціна доставки, розвантаження і безпосереднього монтажу конструкції);
  • особливості декорування каркаса конструкції і скла. Звертаючись до нас, клієнт може розраховувати на складання докладної кошторису, яка в процесі співпраці не може бути змінена. Якщо зміни все ж вносяться, це відбувається виключно за згодою сторін.

   Ми зробимо все можливе (а при необхідності - ще й трохи неможливого), щоб кожен наш клієнт був задоволений співпрацею з фірмою «ОкноДом» і насолоджувався його результатом протягом ще багатьох років!