Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Qdoors Преміум Стиль-М(Венге сірий горизонт АРТ| Біле дерево)” Скасувати коментар
Вхідні двері Qdoors Преміум Стиль-М(Венге сірий горизонт АРТ| Біле дерево)
17 900 ₴
Технічні характеристики дверей серії “Преміум”
| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Дверний короб | Труба 115 мм |
| Полотно | 85 мм |
| Стальний лист | 1.8 мм |
| Завіси | 3 шт. |
| Декоративна плита МДФ | 16+16 мм |
| Тепло-шумоізоляція | Мінеральна вата |
| Ущільнювач | 2 контури на полотні |
| Лиштва | Стоєві 80/10, перемичка 90/16 |
| Замок верхній | Kale 257 |
| Замок основний | Kale 257 |
| Ручка | Розетка |
| Циліндр | Hardlock 50*50 або аналог |
| Вічко | Kale |
| Засувка | SAP |











Reviews
Відгуків ще немає.