Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Каліфорнія” Скасувати коментар
Вхідні двері Каліфорнія
13 660 ₴
Конструктив двери
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Розміри | 860х2050, 960х2050 |
| Зовнішня частина полотна | Фарба порошкова текстура матова Lacover Т7021 |
| Внутрішня частина полотна | МДФ 10мм Плівка ПФХ Венеція лайт 527Т, МДФ 10мм Плівка ПФХ Бетон сніжний |
| Товщина коробки | 105 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Товщина метала на коробці | 1,2 мм |
| Товщина метала на полотні | 1,2 мм |
| Наповнення полотна | Пінопласт |
| Ущільнювач | 2 контури |
| Петлі | 3 петлі |
| Основний замок | DAF 252 |
| Додатковий замок | KEDR 1001 |
| Антизрізи | 2 шт. |


























Reviews
Відгуків ще немає.