Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Qdoors Ультра Міроу (Мрамор темний|Біла емаль+ дзеркало)” Скасувати коментар
Вхідні двері Qdoors Ультра Міроу (Мрамор темний|Біла емаль+ дзеркало)
26 300 ₴
Технічні характеристики дверей серії “Ультра”
| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Дверний короб | Труба 130 мм |
| Полотно | 95 мм |
| Стальний лист | 1.8 мм |
| Завіси | 3 шт. |
| Декоративна плита МДФ | 16+16 мм |
| Тепло-шумоізоляція | Мінеральна вата |
| Ущільнювач | 2 контури на полотні |
| Лиштва | Стоєві 80/90, перемичка 90/16 |
| Замок верхній | Securemme(Італія) |
| Замок основний | Securemme(Італія) |
| Ручка | Розетка |
| Циліндр | Hardlock 50*50 або аналог |
| Вічко | SAP |
| Засувка | Apecs |











Reviews
Відгуків ще немає.