Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип дизайну | MODERN |
| Розмір дверей | 860/960×2050 мм |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Сегмент | Megapolis Kale |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Товщина коробу | 110 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Характеристики замків | Нижній: 4 клас секретності, 3 ригелі з хромованої сталі, товщиною 16мм і виходом ригелів 34,5 мм. 5 ключів. Верхній: 3 клас секретності, 3 ригелі з хромованої сталі, товщиною 16мм і виходом ригелів 36 мм. |
| Серцевина | Cordon, 5 ключів, без монтажного |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Товщина металу на коробі | 1.5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб вхідних дверей утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Пофарбовано в колір коробу |
| Додатковий декор | Декоративне скло |
| Регулятор притвору | Регулятор притвору Securemme |
| Лиштва | МДФ лиштва шириною 90 мм, товщиною 20 мм. В рівень с МДФ накладкою. Прихований монтаж |
| Кріплення лиштви | Приховане, на кліпсах |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | MoDo чорна/хром (або аналог) |
| Колір | Чорна шагрінь + Олово супермат |
| Поріг | Поріг з нержавіючої сталі |
| Петлі | Завіси з кулькою всередині |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Тип коробу | Гнутий трьохступеневий профіль |
| Терморозрив | Ні |
| Ціновий сегмент | Середній сегмент |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
| Виробник | Україна |
| Вага | 860 мм – 84 кг, 960 мм – 93 кг |
| Патент | Дизайн запатентовано |
| Примітка | В зв’язку з постійним покращенням продукції, виробник може вносити зміни до комплектації та характеристик дверей |













Reviews
Відгуків ще немає.