Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Qdoors Авангард Тіфані(грифель структури софт | Біла емаль )” Скасувати коментар
Вхідні двері Qdoors Авангард Тіфані(грифель структури софт | Біла емаль )
27 200 ₴
Технічні характеристики дверей серії “Авангард”
| Характеристика | Опис |
|---|---|
| Дверний короб | Труба 130 мм |
| Полотно | 95 мм |
| Стальний лист | 1.8 мм |
| Завіси | 3 шт. |
| Декоративна плита МДФ | 16+16 мм |
| Тепло-шумоізоляція | Мінеральна вата |
| Ущільнювач | 2 контури на полотні |
| Лиштва | Стоєві 80/90, перемичка 90/16 |
| Замок верхній | Mottuera 54 787 TSBM Z55 |
| Замок основний | Mottuera 54 787 TSBM Z55 |
| Ручка | Розетка |
| Циліндр | Hardlock 50*50 або аналог |
| Вічко | SAP |
| Дівіатор | Barrera |










Reviews
Відгуків ще немає.