Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип дизайну | MODERN |
| Розмір дверей | 860/960×2050 мм |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Сегмент | Megapolis MG3 |
| Товщина полотна | 100 мм |
| Товщина коробу | 110 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та 10 мм всередині |
| Замки | Верхній сувальдний Securemme2019 та нижній циліндровий Securemme2061 |
| Характеристики замків | Нижній: 4 клас секретності, 3 ригелі з хромованої сталі (16 мм, вихід 34,5 мм). Верхній: 4 клас секретності, 3 ригелі (16 мм, вихід 36 мм). 5 ключів. |
| Серцевина | Cordon, 5 ключів, без монтажного |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Пофарбовано в колір коробу |
| Додатковий декор | Декоративне скло |
| Регулятор притвору | Так, регулює щільність прилягання полотна до коробу |
| Лиштва | МДФ лиштва 90×20 мм, в рівень з накладкою, прихований монтаж |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Квадратна чорна Vortex або аналог |
| Колір | Антрацит + Білий супермат |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Петлі | Завіси з кулькою всередині |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 2 шт. |
| Тип коробу | Гнутий трьохступеневий профіль |
| Терморозрив | Ні |
| Ціновий сегмент | Середній сегмент |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Висока, 44 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
| Вага | 860 мм – 84 кг, 960 мм – 93 кг |
| * | Виробник може змінювати комплектацію без попереднього повідомлення |











