Опис
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип дизайну | MODERN |
| Розмір дверей | 860/960×2050 мм |
| Вид | Вхідні в квартиру |
| Тип дверей | Глухі двері |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Сегмент | Grand |
| Товщина полотна | 115 мм |
| Товщина коробу | 125 мм |
| Товщина накладок | 16 мм зовні та всередині |
| Замки | Редукторні замки з циліндрами Securemme 2663/2653 |
| Характеристики замків | Нижній: 4 клас секретності, 3 ригелі з хромованої сталі (16 мм, вихід 34,5 мм). 5 ключів. Верхній: 3 клас секретності, 3 ригелі (16 мм, вихід 36 мм). |
| Серцевина | Securemme, 5 ключів + 1 монтажний |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу на полотні | 1,5 мм |
| Товщина металу на коробі | 2 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна вата |
| Утеплення дверного коробу | Короб утеплено мінеральною ватою |
| Торець дверного полотна | Пофарбовано в колір коробу |
| Регулятор притвору | Так, регулює щільність прилягання полотна до коробу |
| Лиштва | МДФ лиштва 90×20 мм, в рівень з накладкою, прихований монтаж |
| Кріплення лиштви | Приховане, на кліпсах |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Ручка роздільна квадратна Ilavio (Греція) |
| Колір | Бронзовий Браш + Білий супермат |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 4 шт. |
| Тип коробу | Гнутий трьохступеневий профіль |
| Ціновий сегмент | Елітні двері |
| Теплоізоляція | Висока |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вогнестійкість | Сертифіковано 30 хвилин |
| Вага | 860 мм – 110 кг, 960 мм – 123 кг |
| * | Виробник може змінювати комплектацію без попереднього повідомлення |











