Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Варшава 1200 метал/мдф Венге” Скасувати коментар
Вхідні двері Варшава 1200 метал/мдф Венге
14 050 ₴
Конструктив двери
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Розміри | 860х2050, 960х2050 |
| Зовнішня частина полотна | Метал із молотковим покриттям Мідний Антик |
| Внутрішня частина полотна | МДФ фрезерована панель товщиною 8 мм |
| Ширина коробки/полотна | 90 мм/70 мм |
| Товщина металу на коробці/лист металу на полотні | 1,2 мм/1,0 мм |
| Наповнення полотна | Мінеральна плита (щільність 70кг/м3) |
| Ущільнювач | 2 контури (1 – на полотні, 1 – на коробці) |
| Петлі | 2 шт., Зовнішнє відкривання до 180° |
| Основний замок | Zirh Kilit, 252, циліндрового типу, тип циліндра ключ/ключ, ригелі – 3 шт., d=16 мм, циліндр АВС типу |
| Додатковий замок | Zirh Kilit, 257, сувальдного типу, ригелі – 3 шт., d = 16 мм |
| Накладки | Урізні на двох замках |
| Нічний засув | Незалежний |
| Антизрізи | 3 шт. |













Reviews
Відгуків ще немає.