Будьте першим, хто залишить відгук про “Вхідні двері Індустрія “Дублін NEW”” Скасувати коментар
Вхідні двері Індустрія “Дублін NEW”
14 850 ₴
| Характеристика | Значение |
|---|---|
| Розміри | 860х2050, 960х2050 |
| Зовнішня частина полотна | Метал фарбований / чорна крупна шагрень згідно зразку 9004 RAL |
| Внутрішня частина полотна | МДФ 10 мм Граніт |
| Товщина коробки | 100 мм |
| Товщина полотна | 90 мм |
| Товщина метала на коробці | 1,4 мм |
| Товщина метала на полотні | 1,2 мм |
| Наповнення полотна | Пінополістирол |
| Ущільнювач | 2 контури |
| Петлі | 2 петлі |
| Основний замок | DAF 252 (циліндричний) |
| Додатковий замок | DAF 257 (сувальдний) |
| Антизрізи | 3 шт. |














Reviews
Відгуків ще немає.