Опис
| Тип дизайну | LOFT |
|---|---|
| Розмір дверей | 860/960х2050 мм |
| Вид | Вхідні на вулицю |
| Призначення | Для будь-якого типу приміщень |
| Тип дверей | Двері зі склом |
| Тип склопакета | Енергоефективний дзеркальний 3-х камерний склопакет |
| Тип пропозиції | Складська програма |
| Сегмент | COTTAGE |
| Товщина полотна | 102 мм |
| Товщина короба | 150 мм |
| Товщина накладок | Вологостійкі 16 мм зовні та всередині |
| Замки | Верхній сувальдний Kale 257 та нижній циліндровий Kale 252 |
| Характеристики замків | Верхній замок 3 класу секретності, 3 ригелі з хромованої сталі, товщина 16 мм, вихід 36 мм. 5 ключів. Нижній циліндровий 4 класу секретності, 3 ригелі, товщина 16 мм, вихід 34,5 мм. |
| Серцевина | Cordon, 5 ключів, без монтажного |
| Нічник | Встановлено |
| Товщина металу полотна | 1,5 мм |
| Товщина металу короба | 1,5 мм |
| Наповнення полотна | Комплект «Зима» (мінеральна вата підвищеної щільності + фольгоізол + пробкове дерево) |
| Утеплення дверного короба | Мінеральна вата |
| Торець дверного полотна | Пофарбований у колір короба |
| Регулятор притвору | Є, регулює щільність прилягання |
| Наличники | МДФ, ширина 90 мм, товщина 20 мм, прихований монтаж |
| Кріплення наличників | Приховане, на кліпсах |
| Тип фасону | МДФ-МДФ |
| Фурнітура | Роздільна квадратна ручка Ilavio (Греція) |
| Особливості | Фарбування по RAL |
| Колір | Ral 7016 + біла вулична плівка |
| Поріг | З нержавіючої сталі |
| Кількість петель | 3 шт. |
| Кількість антизрізів | 4 шт. |
| Тип короба | Гнутий двоступеневий профіль |
| Терморозрив | Є, на полотні та коробі |
| Ціновий сегмент | Преміум |
| Теплоізоляція | Максимальна |
| Шумоізоляція | Максимальна, 46 дБ |
| Вага | 960 мм – 125 кг |
















