Прозорі захисні грати з полікарбонату на вікна PREMISAVE .

Новинка! Запатентована технологія! Вперше в Україні!

Переваги грат PREMISAVE від компанії “ОкноДом”:

 • Денне світло. Збереження светопропуськанія в приміщення.
 • Естетика.  Збереження візуальних властивостей віконних конструкцій, таких як форма, колір.  Панорамний вигляд з вікна. Відстань між ламелями 90 мм, що в 2 рази більше, ніж сама ламель.
 • Захист зовні. Антівандальная захист від проникнення. Кожна ламель завтовшки 6 мм і шириною 50 мм витримує до 500 кг навантаження! Ламелі не ламаються, не гнуться.
 • Захист зсередини. Дитяча безпека. Захист від випадання дітей і дорослих. Безпека при митті вікон і відливів, чищенні фурнітури.
 • Відхід. Захисні грати легко протирати звичайною серветкою, м'якою ганчіркою з 100 % бавовни. Можна мити і витирати досуха. Не допускається використання розчинників, засобів для миття вікон. Не вимагають переодічеськой реставрації.Колір фарбування профілів, що несуть, - білий. Нестандартні кольори грат виробляються на замовлення із збільшенням терміну виготовлення.

МОНТАЖ прозорих грат PREMISAVE на вікна

Защитная решетка

Варіанти монтажу  направляючих коробів в отвір:

 • горизонтально по відношенню до фасаду  (рекомендуємо в стандартних отворах використовувати горизонтальний монтаж)
 • вертикально по відношенню до фасаду (вертикальний монтаж  у верхню і нижню частину вікна приведе до отворів у відливі)

Стандартний монтаж включає:

 1. Прозорі ламелі закріплені в профільні короби, які закриваються захисними декоративними кришками. Під час монтажу профільних коробів спочатку дві захисні кришки зрушуються в центр і фіксуються ськотчем.
 2. Закріплення металевих профілів (профільних коробів) в торцеві частини віконного отвору проводиться на монтажних анкера / гвинтові дюбелі /дюбелі-гвозді.  Рекомендація: 6 анкерів на 1 погонний метр. Інтервал між кріпленнями 14-15 див.
 3. Перевіряється розташування профільних коробів в рівень відносно ліній отвору. Наносяться розмітки кріплення.
 4. Свердляться отвори під кріплення.
 5. Наживляються на кріплення профільні короби.
 6. Контрольний рівень всієї плоскості і ліній.
 7. Фіксація остаточна кріплень в отвір. Між стіною і профілем залишається технічний зазор в 5-10 мм.

  Защитная решетка

Завдяки легкій вазі підлягають доставці звичайними транспортними компаніями без обрешетування. Можливий самостійний монтаж. Без гарантії. Монтаж з гарантією 5 років.

Мінімальний розмір грат 300х300  її  ціна - 402гр.
Стандартний розмір 1000х1000  її  ціна - 2050гр.

Замовте прозорі захисні грати PREMISAVE вже зараз в компанії “ОкноДом” - офіційного постачальника виробів українського виробника з продуктом європейської якості.

Защитная решетка

Защитная решетка