Заміна склопакетів

В "ОкноДом" ми надаємо широкий спектр послуг по заміні склопакетів, їх ремонту та обслуговування. Маючи більш ніж 10-річний досвід роботи в сфері заміни і ремонту склопакетів, ми готові оперативно вирішувати будь-які питання.
Безкоштовний
замір
Оперативна
доставка
Акуратний
монтаж
Гарантія
до 12 років

Що потрібно для заміни склопакетів: єтапи процедури

Заміна склопакетів від професіоналів: оптимальна вартість і терміни

Коли потрібна заміна склопакетів в ПВХ-вікнах та вікнах з алюмінію і Євробруса. Виклик замірника. Якісна установка з технічними нормами. Види конструкцій. Перевстановлення склопакетів у висотці: технологія заміни.

Склопакети – ключовий елемент у металопластикових конструкціях. Він відповідає за збереження тепла в приміщенні. Згодом вироби можуть втратити герметичність або може утворюватися холод через недостатню товщину.

Якщо ви не задоволені ефективністю своїх ПВХ-вікон, то вирішити задачу допоможе заміна склопакетів від нашої компанії.

Причини заміни

У пластикових вікон і дверей при експлуатації знижуються властивості. Навіть якісні конструкції вимагають періодичного оновлення. Причини можуть бути різні – по зносу або інші зовнішні чинники. Слід замінити склопакети в таких випадках:

Пошкодження скла.

Заміна потрібна навіть в ситуації, коли воно не роздрібнилося на уламки, а лише утворилася тріщина. Малі пошкодження та дефекти знижують ефективність заощадження тепла.

Розгерметизація.

Вона трапляється через тривале використання конструкції або через неякісні матеріали при виготовленні..

Прагнення поліпшити стан

У цьому варіанті можна вибрати модель поліпшеного типу – з великою кількістю камер або надійніше, із захисними функціями.

Товщіна скла

Більшість будівельних організацій, заощаджуючи на вікнах, і ще частіше на балконах, встановлюють скло товщиною 3 мм. І ця проблема вирішувана.

У будь-якому з варіантів ви можете звертатися до нас. Наші фахівці організують заміну склопакетів з урахуванням ваших побажань.

склопакет

Вартість склопакету

Тип склопакетуВартість склопакету
4_*_4515.00 грн. м2
4_*_4_*_4720.00 грн. м2
4_*_4и565 грн. м2
4_*_4_*_4и770.00 грн. м2
4_12_4_10_4_12_41100.00 грн. м2
4_12_4_10_4_12_4и1105.00 грн. м2

Ваш склопакет потребует заміни?

Ми допоможемо зберегти ваші вікна, замінивши скло, а не раму, економлячи при цьому ваші гроші, енергію і час!

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

Зручний час

єнергозберігаючий склопакет

Технологія переустановлення

Наша компанія займається заміною склопакетів для конструкцій будь-яких видів:

  • пластикових та алюмінієвих вікон;
  • балконних вікон;
  • дверей.

Підберемо елемент для будь-яких розмірів ваших металопластикових виробів. При нестандартних параметрах виготовимо склопакет необхідних габаритів. У цій справі важливо точно дотримуватися розмірів, щоб герметично встановити елемент. Зателефонуйте нам, щоб оформити виклик замірника. Майстер зніме виміри за правилами, що дозволить коректно провести процедуру заміни.

Наступний етап – виготовлення склопакета за потрібними характеристиками та розмірами. Ми виконуємо створення в короткі терміни. Період виробництва оговорюється, тому що залежить від обсягу робіт. Проекти здаємо точно до обумовленого часу. У домовлений день наша бригада приїжджає до вас для демонтажу старого елемента та установки нового елемента.

У нас можна замовити заміну склопакетів різних типів – однокамерні, двокамерні, з тонуванням та стилізацією під інтер'єр. Виконуємо монтаж нових склопакетів для приватних будинків, котеджів, висоток та офісних будівель. Гарантуємо акуратну установку без пошкоджень вашого майна та, звичайно ж, з гарантією.

Також компанія «ОКНОДОМ» здійснює заміну склопакетів та скла з триплексом, а також склопакетів з загартованим склом.

Швидкий та якісний розрахунок, можливість монтажу склопакетів при залученні альпіністів на великій висоті, а також можливість виготовлення стандартних склопакетів від одного дня робить нас лідером у наданні даної послуги !!!

Оформлюйте замовлення на виготовлення та заміну виробів по телефону 0800331030

Більш 20 років

Займаємо провідні позиції на   ринку

365 днів

Безперервного сервісу і   турботи про & nbsp; клієнтах

Більш 10 000

Клієнтів щорічно

Понад
5,5 млн.грн

Наші клієнти вже заощадили на   опаленні

Понад
120 000 вікон

Безперервного сервісу і   турботи про & nbsp; клієнтах

12 років

Гарантія