Cкляні перегородки

Скляні стіни - це елемент інтер'єру приміщень (в більшості своїй - комерційного призначення), який виконує функцію зонування простору. Використання можливостей загартованого скла і впровадження новітніх технологій у виробничі процеси, виготовлення скляних перегородок зайняло значну нішу в сфері дизайну приміщень.

Дана конструкція має безліч переваг, які виглядають виграшно навіть на тлі високої ціни перегородок. Серед основних переваг подібних виробів варто відзначити:

Безкоштовний
замір
Оперативна
доставка
Акуратний
монтаж
Гарантія
до 12 років
 • високу здатність до пропускання світла і візуальному збільшенню межами приміщення, що досягається завдяки прозорості скла;
 • хорошу ізоляцію від сторонніх шумів, звуків і вібрацій;
 • можливість забезпечення безпеки приміщення, що є особливо актуальним для торгових і розважальних центрів, а також офісів, де спостерігається значний потік людей.

Основні типи перегородок з розжареного скла

Класифікувати стінки зі скла серед фахівців прийнято за кількома критеріями. В першу чергу, їх поділяють на типи в залежності від особливостей матеріалу. Незважаючи на стереотип про крихкість даного матеріалу, він здатний витримувати високі навантаження (зокрема, 1 квадратний метр скла товщиною 1,5 см може витримати навантаження до 100 кг).

Сучасна промисловість для спорудження інтер'єрних перегородок і скляних дверей пропонує такі типи скла:

 • загартоване скло, яке в 5-6 разів по міцності перевершує звичайне; таке скло розбити дуже складно, але якщо це і трапилося, то осколки гарантовано не поранять людей, які будуть перебувати поруч, оскільки вони дрібні і не дуже гострі;
 • триплекс - багатошаровий матеріал, який складається з декількох склеєних між собою полотен; завдяки плівці, яка розташовується між полотнами, при розбитті осколки не розлітаються на підлогу, а залишаються на плівці;
 • тоновані стекла, які можна забарвити в будь-який колір, а значить, обіграти будь-який інтер'єр;
 • матовані і непрозорі скла - вони оптимальні для виготовлення перегородок в душі;
 • акрилові скла (неорганічні), які відрізняються підвищеною світлопроникністю;
 • смарт-скло, що дозволяє регулювати рівень прозорості і використовувати в якості сенсорного екрану.

Можна класифікувати системи скляних перегородок і за місцем їх установки (наприклад, перегородки для офісів, ванн і душа, ТРЦ, магазинів і т.д.). Однак завдяки використанню сучасних технологій і можливостям скла органічно вписуватися в будь-який стиль інтер'єру, подібні конструкції сміливо можна назвати універсальними.

в класичному стилі
в сучасному стилі
з червоною плівкою
з плівкою
з малюнком
з чорно-білою плівкою
Матова
з малюнками

Призначення конструкцій зі скла в інтер'єрі

Перегородки зі скла, які можна замовити в компанії «ОкноДом» в Одесі, призначені для того, щоб забезпечити комфорт перебування в приміщенні окремих людей. Статистика демонструє, що подібні рішення є актуальними навіть для квартир невеликих площ, жителі яких хотіли б отримати особистий простір, без втручання в нього сторонніх. Що вже говорити про офісних працівників, які змушені протягом цілого робочого дня перебувати в одному приміщенні з абсолютно сторонніми людьми і при цьому ще й якісно виконувати посадові обов'язки!

Крім того, скляні перегородки для зонування кімнати покликані виконувати такі завдання:

 • посилювати звукоізоляцію;
 • покращувати природне освітлення;
 • візуально збільшувати простір приміщення;
 • раціонально використовувати площу.

Чи здатні вони також внести родзинку в інтер'єр, вигідно підкреслити достоїнства предметів, що знаходяться в кімнаті. Незалежно від типу приміщення, скляні перегородки виглядають презентабельно, стильно і при цьому ще й є функціональними!

Скляні офісні перегородки

Одне з головних призначень скляних перегородок - зонування простору офісів в сучасних бізнес-центрах.

Офісні перегородки зі скла, крім легкості зонування простору, дозволяє без зусиль створити робочу атмосферу серед співробітників. Кожен з членів колективу знаходиться на очах у інших, що не дозволить ухилятися від виконання посадових обов'язків.

Встановити перегородки зі скла в умовах офісу оптимально ще й тому, що подібні конструкції дозволяють враховувати особливості приміщення. Крім того, їх можна встановлювати з урахуванням побажань співробітників (наприклад, для створення приватності можна використовувати матове скло).

Безкоштовний розрахунок
Отримайте у нашого менеджера безкоштовний і чесний розрахунок по телефону

Зручний час

Скляна перегородка в душ, ванну

Перегородки з розжареного скла в душовій кімнаті відмінно зарекомендували себе в приватних будинках і заміських котеджах. Конструкції зі скла - суцільноскляні або розсувні - ідеально доповнять дизайн ванною і допоможуть спростити догляд за поверхнями в приміщенні, яке постійно піддано впливу вологи.

Використовувати скляні перегородки можна і в душових фітнес-центрів і спортзалів. Знову-таки, вони роблять простим догляд за приміщенням і дозволяють створити атмосферу відокремленості при прийнятті душа після інтенсивного тренування.

Інтер'єрні суцільноскляні перегородки

Суцільноскляні перегородки користуються підвищеним попитом в будівлях різних площ і призначення. Їх можна зустріти:

 • в банках;
 • в торгових центрах;
 • на вокзалах;
 • в аеропортах;
 • у виставкових комплексах.

Популярність таких конструкцій пояснюється не тільки прагненням дизайнерів втілювати в життя ультрасучасні рішення і тенденції, а й практичними перевагами скла.

Купити / замовити перегородку з загартованого скла

При виборі компанії, в якій планується замовити виготовлення та встановлення перегородок з розжареного скла, варто звернути увагу на кілька важливих нюансів - наявність відгуків клієнтів, цінову політику, можливість виконання проекту «під ключ» (від створення креслення до установки вироби в будинку або офісі клієнта ).

Якщо ви хочете бути впевненими в бездоганному результаті співпраці, рекомендуємо звернутися в компанію «ОкноДом», яка успішно веде свою діяльність в Одесі та регіоні.

Ми:

 • працюємо практично з будь-якими сучасними матеріалами, які дозволяють підвищити функціональність приміщення;
 • Не приступайте до роботи без наявності докладного технічного завдання та з'ясування всіх побажань замовника;
 • відкрито називаємо чесну ціну, «вільну» від посередницьких накруток;
 • строго вписуємося в заздалегідь обумовлені графіки роботи.

Виготовлення скляних перегородок

Щоб замовити перегородки з загартованого скла в Одесі, достатньо зв'язатися з менеджерами компанії «ОкноДом» по телефону. Отримавши заявку від клієнта, наші фахівці допоможуть прорахувати попередню вартість виготовлення і установки конструкції, а також виїдуть безпосередньо на об'єкт для проведення відповідних замірів.

Після цього співробітники «ОкноДом» допоможуть створити ескіз майбутнього виробу. Якщо у клієнта є власне бачення майбутньої перегородки, він може надати менеджеру його фото або докласти словесний опис.

Відзначимо також, що важливою умовою тривалої служби перегородки є її професійна установка. Замовити монтаж всіх компонентів установки також допоможуть фахівці нашої компанії. Ми працюємо оперативно і якісно, щоб підвищити комфорт кожного, хто буде знаходитися в приміщенні!