Французский балкон

Сучасний різновид технологій, видів та матеріалів інколи вводить споживачів в оману. Але коли повстає питання швидко, якісно, з мінімальними витратами склити та облаштувати балкон, кращого варіанту, ніж французьке скління немає! Цей, відносно новий спосіб, дозволяє вирішити всі поставлені завдання, до того ж легко обіграється абсолютно будь-яким стилем інтер’єру.

Родом з Франції

Напевно, кожен звертав увагу на незвичайні величні балкони, які, незважаючи на свою громіздкість, виглядають дуже легко та повітряно. У побуті їх, як правило, називають «французькі» або «французи», хоча спільного з мініатюрними балкончиками Франції у них практично нічого немає. Проте стати популярним серед споживачів їм не завадило.

З кожним роком все більше клієнтів нашої компанії віддають перевагу саме французькому склінню, і ось чому:

 • надзвичайно красивий вигляд як самої конструкції, так і краєвиду, який відкривається завдяки панорамному склінню;
 • не потрібно проводити дорогі зварювальні та оздоблювальні роботи;
 • значно краще звукоізоляція, теплозаощадження та інші характеристики.

Якщо в класичному розумінні скління балкона вимагає виготовлення металевого каркасу, установку віконних блоків та купу робіт по утепленню та оздобленню, які можуть розтягнутися не на один тиждень, то у випадку з «французом» потрібно всього 1-2 дні, щоб ваш балкон придбав готовий, закінчений вигляд як всередині, так і зовні.

Французский балкон

Позитивні та негативні моменти

Для розуміння всієї картини та впевненості у своєму виборі варто досконально вивчити питання. В першу чергу розглянемо які плюси у французького скління.

 1. Шумо-, волого-, пилоізоляція. Перевагою будь-якої металопластикової конструкції є високий захист від зовнішніх чинників та зносостійкість. Довіряючи установку досвідченим монтажникам, ви назавжди позбудетесь блукаючих протягів і вогкості на балконі.
 2. Теплозбереження. Цей параметр напряму залежить від модифікації склопакета. Тому замовляючи французьке скління враховуйте, що гідне збереження тепла може забезпечити тільки виріб з двома повітряними камерами (3 скла).
 3. Універсальний дизайн. Металопластикові блоки однаково гармонійно поєднуються з будь-яким інтер’єром. Їх легкість стане прекрасним доповненням як класичного, так і будь-якого модернового оформлення. А достаток кольорового забарвлення ламінації дозволить підібрати необхідний відтінок і фактуру.
 4. Ціна французького балкона. У порівнянні із звичайним склом, як вже писалося вище, «французи» не потребують зварювальних та облицювальних робіт, завдяки монтажу металопластикової рами між верхньою тав нижньою плитою. Тому при розрахунку витрат можна викреслити такі роботи, як утеплення, зовнішня та внутрішня обробка, разварка металевого каркасу, а також і оплату майстрам.

Але, незважаючи на всі позитивні аспекти, французьке скління все ж має кілька не надто приємних моментів:

 1. Розташований з сонячної сторони балкон піддається сильному нагріванню в сонячні дні. Для вирішення проблеми доведеться або встановлювати систему кондиціонування, або влаштовувати періодичні провітрювання.
 2. Встановлюючи сендвіч-панелі в цілях здешевлення конструкції будьте готові до того, що вони володіють не такими високими параметрами теплозбереження, хоча і дозволяють приховати частину балкона від цікавих поглядів перехожих.

І хоча сама конструкція французького балкона не вимагає багато часу для монтажу, в разі сумного стану балконної плити доведеться розщедритися на додаткові затрати по її відновленню. Найчастіше з цією проблемою стикаються власники старого житлового фонду, але достовірно оцінити реальний стан зможе тільки майстер, який буде проводити заміри.

Критерії вибору виробника і типу скління

Незважаючи на єдину назву, французькі балкони досить різноманітні, завдяки чому кожен споживач може підібрати дизайн виходячи з особистих бажань та дизайнерських рішень. Фахівці компанії «Окнодом» допоможуть не лише визначитися з вибором, а розкриють всі плюси тьа мінуси кожного з запропонованих виробників, що б ви змогли прийняти зважене і обдумане рішення.

Першим важливим моментом при замовленні французьких балконів є вибір металопластикового профілю. Від його якості буде залежати не тільки довговічність, а й надійність конструкції. А прийняти рішення про комбінуванні склопакетів та сендвіч-панелей можна виходячи умов експлуатації балкона.

 1. Бюджетний балкон з нішею для зберігання речей (підсобною площею). Оптимальним вирішенням поставленого завдання стане використання недорогого профілю українського виробництва з встановленими в центральній частині двокамерними склопакетами монтажем сендвіч-панелей з боків. Така варіація не забезпечить 100% теплоізоляцію, але дозволить уникнути пропускання вологи, пилу і протягів. Але при цьому, завдяки використанню сендвіч-панелей, вам вдасться непогано заощадити. А для уникнення пропускання тепла з кімнати не зайвим буде встановити на вході балконний блок з енергозберігаючим трикамерним склопакетом.
 2. На пів бюджетний варіант при використанні балконного простору для облаштування оранжереї, зберігання продуктів або відпочинку у гарну погоду. Для комплектації даної конструкції в компанії «Окнодом» можуть запропонувати німецький профіль з трьома камерами та склопакети з енергозберігаючого скла. Нижню частину можна виготовити з тонованого або матового скла, для забезпечення приватності. При цьому одну зі сторін (там, де планується облаштувати нішу або шафа) можна укомплектувати сендвіч-панеллю. Вона стане свого роду температурної подушкою, яка позбавить від утворення конденсату.
 3. Поєднання житлової кімнати і балкона. Цей спосіб часто застосовується в квартирах типу студії. В ніші балкона облаштовують обідній стіл або зону відпочинку. Для його реалізації необхідно забезпечити максимальну теплоізоляцію та регулювання температурного режиму, щоб уникнути утворення конденсату в зимовий час і спеки влітку. Самим найкращим рішенням стане застосування п’ятикамерного профілю для балконного блоку та установка двокамерного склопакета з аргоном і енергозберігаючим склом. А використання мультифункціонального скла дозволить уникнути необхідності встановлювати кондиціонер. Така модифікація, як і попередні, здатна захистити від зовнішніх факторів, таких як пил, волога і протяг. Але крім цього, п’ять повітряних камер в профілі дозволять домогтися максимальної теплоізоляції втрати тепла.

Французский балконВисновок

Теплота французького балкона напряму залежить від наявності сендвіч-панелей, кількості камер у профілі та модифікації склопакета. У компанії «Окнодом» допоможуть знайти оптимальне рішення та цінову відповідність для кожного споживача. Наша робота орієнтована на задоволення потреб замовника, тому, пропонуючи клієнту вибір ми прагнемо якомога ретельніше проінформувати про всі можливі варіанти, надаючи змогу вирішувати, що для вас дійсно краще, а не нав’язуючи свою думку. Ми пропонуємо послуги з організації та облаштування балконів в модифікаціях:

 • знизу по довжині встановлені сендвіч-панелі, а зверху – скло;
 • нижня частина укомплектована склопакетами з матового або дзеркального скла, верх у стандартному виконанні, одна із сторін закрита сендвіч-панеллю в повний зріст, а друга тільки до половини;
 • всебічне засклення у повний зріст із зміцненням бетонної плити та обшивкою профнастилом.

Звертаючись до нас, ви дійсно можете бути впевнені, що готовий варіант роботи буде повністю відповідати вашому баченню та розумінню французького балкона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *