Металлопластиковый профиль Green Tech

green tech

Коли стає питання якісного, безпечного, але, у свою чергу, недорогого скління, краще варіанту, ніж вироби з профілю Green Tech, не знайти. Вироби комплектуються склопакетами 24 мм, у тому числі з енергозберігаючим склом, що відповідає стандартам ГОСТ, які висуваються в тендерному будівництві багатоповерхових та приватних будинків. Завдяки різноманітності, яку пропонує виробник за структурою, розмірами внутрішніх камер та товщині профілю, споживачі можуть підібрати необхідні технічні характеристики і цінову політику.

Особливості профілю Green Tech

Вони абсолютно безпечні для здоров'я, так як при їх виготовленні не використовується свинець. Маючи всі параметри стандартного профілю (60 мм монтажна глибина), забезпечують жорстке та якісне кріплення у віконному прорізі, а 4 повітряні камери - ефективне енергозбереження. Вікна, виготовлені з профілю «Грін Теч», володіють тривалим терміном експлуатації та стійкі до впливу погодних умов. При грамотному монтажі такі вироби забезпечать:

  • зниження тепловтрат;
  • усунення протягів і вогкості, утворення конденсату;
  • гідне оформлення віконного отвору, яке гармонує з будь-яким дизайном;
  • тривалу та комфортну експлуатацію.

Ламінація, якою покритий профіль, невибаглива у догляді і стійка до механічних пошкоджень. Пил і сліди експлуатації легко усуваються при вологому прибиранні, без використання агресивних миючих засобів.

Можливості комплектації

Профільна система дозволяє запропонувати споживачам вироби, ціна яких нижче ринкових, завдяки застосуванню більш тонкого металу L-подібної форми. Такі конструкції мають попит при склінні:

  • дач та літніх будиночків;
  • виробничих та складських приміщень;
  • гаражів та невеликих веранд.

А також інших подібних приміщень, де немає високих вимог до високої енергоефективності. Гарантія на продукцію в такому виконанні 5 років.

Є і більш тепла серія з монтажною глибиною 70 мм та 5-ю внутрішніми повітряними камерами. Щоб забезпечити повний та якісний комфорт для житла за досить не високу ціну, наші фахівці пропонують різні варіанти виконання як самого профілю, так і комплектацію склопакета, наприклад, двокамерні вироби (3 скла) з енергозбереженням або звичайні однокамерні (2 скла), заповнені аргоном.

green tech
У компанії «Окнадом» можна замовити як віконні, так і балконні блоки із застосуванням профілю Green Tech. Висока якість, прийнятна ціна та широкі можливості комплектації дозволяють виготовити виріб, що задовольняє всі вимоги замовника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *