Пластиковые окна.

Встановлення енергозберігаючих пластиковіх вікон дозволяє створити комфорт та затишок у оселі, економити на обігріві та кондиціонуванні круглий рік. Енергозберігаючі вікна – це оптимальне рішення як для приватних, так і багатоквартирних будинків державного забезпечення. Вони відповідають необхідним вимогам енергозбереження, а також естетично виглядають.

Державні інвестиції для утеплення та комфорту громадян

Завдяки надійному профілю з п’ятьма камерами, теплому двокамерному склопакету та спеціальному енергозберігаючому склу, металопластикові вікна дозволяють скоротити тепловтрати і ефективно захищають протягом усього терміну експлуатації (у середньому близько 10-15 років). Крім цього, споживач додатково отримує якісну шумоізоляцію, порівняно зі звичайними вікнами з дерева.

Вже кілька років поспіль держава допомагає тим, хто хоче утеплити свій дім. Наша компанія пропонує покупцям не тільки придбати якісні вікна на вигідних умовах, а й отримати компенсацію від держави. Спеціально розроблена програма дозволяє зберегти покупцям власні кошти на придбання металопластикових вікон.

Що значить отримати компенсацію від держави

Кожен бажаючий може отримати компенсацію в розмірі 35% за утеплення свого житла. Але сума при цьому не повинна перевищувати 14 000 гривень. Вона компенсується державою протягом місяця, за умови, що необхідний пакет документів було подано без порушення термінів.

Умови програми в цифрах:

 • 50 тисяч гривень – це найбільша сума кредиту, передбачена законодавством у рамках проведення програми;
 • 14 тисяч – максимально можлива компенсація за умовами держпрограми;
 • 400 мільйонів гривень – сума, закладена в бюджеті країни для надання компенсації споживачам.

При бажанні ви можете погасити суму кредиту відразу після зарахування коштів на ваш рахунок, або і далі проводити часткове погашення згідно з договором кредитування.

Як взяти участь у програмі

Отримати компенсацію від держави можна тільки за умови оформлення кредиту. Для цього необхідно:

 1. Звернутися в нашу компанію, щоб фахівець зробив необхідні виміри і прорахував підсумкову вартість замовлення.
 2. Після цього ви отримаєте рахунок, на підставі якого, можна звернутися в банк.
 3. Після подання документів та перевірки платоспроможності позичальника банк укладає кредитний договір на пільгових умовах, передбачених у законодавстві в рамках програми «Утеплення в кредит 2020».
 4. Після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок, згідно виставленого рахунку-фактури, ми виготовляємо віконний блок, монтуємо його і видаємо пакет документів (товарна накладна, паспорт на вікна, акт виконаних робіт).
 5. Отриману документацію необхідно надати в банк без затримок, подача заявок на держкомпенсацію та внесення до реєстру здійснюється до 20 числа кожного місяця.
 6. Після цього орган якій відповідає за компенсацію перерахує 35% на кредитний рахунок позичальника для погашення кредитної суми (протягом одного календарного місяця з дня запиту, не пізніше 25 числа).

Зверніть увагу, якщо ви не встигнете подати підтверджуючу документацію в банк до 20 числа місяця, в якому був оформлений кредит, вас включать в список на часткову компенсацію на наступний розрахунковий період (наступний місяць).

Хто дає кредит

Державою передбачено перелік організацій, які беруть участь у програмі «утеплення в кредит 2020» і можуть видати кредитні кошти на придбання віконних блоків з двокамерними склопакетами і енергозберігаючим склом населенню:

 • «Укргазбанк» пропонує кредитну програму «Теплий дім», дізнатися подробиці можна на сайті www.ukrgasbank.com або за телефоном 0800309000.
 • Пільгове кредитування від «ПриватБанку» «Теплі кредити». Подробиці по телефону 3700 або на офіційному сайті https://privatbank.ua/ru.
 • «УкрСіббанк» пропонує кредит «Теплі кредити» на пільгових умовах (подробиці за номером 0800504450 або на сайті https://www.eximb.com/).
 • «Ощадбанк» розробив пільгову програму кредитування «Ощадний будинок», дізнатися умови якої можна за телефоном 0800210800 або на сайті https://www.oschadbank.ua/ua.

Зверніть увагу що «ПриватБанк» та «УкрСіббанк» надають пільгове кредитування виключно мешканцям ОСББ і ЖБК.

Пакет необхідних документів

Фізичні особи, які проживають у приватних та багатоквартирних будинків (ОСББ і ЖБК) для участі в програмі повинні підготувати:

 • дійсний паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний код;
 • довідку з місця роботи про доходи за останні 6 місяців або запит з пенсійного форда про розмір пенсійних виплат;
 • рахунок-фактуру від компанії, що надає послуги з продажу та встановлення віконних виробів.

Банк-позичальник може вимагати додаткову документацію, таку як:

 • протокол загальних зборів і вибору правління;
 • довідку про прийняття теплового лічильника в експлуатацію;
 • проект установки терморегулюючого обладнання;
 • звіт про фінансові результати на звітну дату;
 • довідку про отримання субсидії;
 • кошторис за останні 6 місяців за формою банку.

Тому для одержання більш достовірної інформації рекомендуємо звернутися у відділення банку-учасника програми «утеплення в кредит 2020».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *